7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 22 Yaşında Kellik Problemi

Yeni Üye

22 Yaşında Kellik Problemi

Arkadaşlar merhaba 22 yaşındayım geçenlerde saçım çok uzundu dedim kestireyim 1e vurdurdum sonra bi baktım saçlarım yablardan uçak kanadı gibi açılmış kafamın ortasında avatar aangin oku var resmen sizce ne kullanmalıyım bu arada dayım kel babam kel amcalarım kel doktora gitmem için pek bir neden yok bence sülalem kel olduğundan genetik ne kullanmalıyım minoksil etkili olduğu yazıyo ancak biraz yan etkileri varmış galiba vaziyet şu
    https://i.hizliresim.com/DOMzoZ.jpg

Yeni Üye
    uzun halinin resmini atarmısın merek ettim

SaçımınDoktoru Üyesi
    hepimiz avatar ang oluyor en az bir kere , yanlar gür mü ? Genetik dökülmeyi araştır yanlar gür ise üstler açılıyor ve seyrek ise
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    https://hizliresim.com/yGl0Ny
    Yanlarım seyrek üstlerim yani tepem normal
    Minoksili önerirmisiniz neler kullanmalıyım sizce

Yeni Üye
    Günde 2 bardak sabah ve akşam olmak üzere yeşil çay içmeye başlayabilirsin. Yeşil çayın saç sağlığına etkisi inanılmaz fazla. Onun dışında miracle losyon gibi yan etkisi az olan bir sprey yapabilirsin. Minoksile bir başlayınca bela gibi peşinden asla ayrılmıyor olumlu etkileri kalıcı değil hep bi stres içinde ne zaman şok dökülme yaşayacağım diye düşünüyor insan ve ömür boyunca kullanmak zorunda kalıyorsun. İlla minoksil gibi bir tedavi istersen cell veya setiyi araştırabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarında bi sorun yok bence. Daha aydınlıkbirkaç foto atarsan öyle daha net birşey söylenebilir.

Miracle losyon vs gibi antiandrojen losyon kullanmana gerek yok bence. Ki ya anca ergenliği tamamlamıi ya da henüz tamamlamamışsındır belki de. Seti, kafein, cell losyo gibi seçeneklerden bir veya birkaçını deneyerek başlayabilirsiniz eğer gerçekten saçlarım seyreldi diyorsan

Yeni Üye
    Alıntı Demma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://hizliresim.com/yGl0Ny
    Yanlarım seyrek üstlerim yani tepem normal
    Minoksili önerirmisiniz neler kullanmalıyım sizce
    Öncelikle aile hekimine git bir kan testi yaptır sonra devlet hastanesinden ya da özelden cildiyeye git orada da bir kan testi yaptır saçla ilgisi olan vitamin değerlerine bir baktır dökülmelerini gözlemle arka kamerayla yakın flaşlı çekim yap (haftalık hafif karanlık bir oda tercih etmen daha iyi olur) ondan sonra sonuçlarını aldıktan sonra çözüm tedavi ara derim dostum direk kulaktan dolma tedaviler filan, deneme yanılma sana hem zaman hem saç kaybı olarak geri dönecektir.O yüzden bilinçli ve erken tanı tedavi uygula ve inşallah güzel sonuç alacaksındır.