4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Değişik bir erkek tipi saç dökülmesi durdurma tekniği

SaçımınDoktoru Üyesi

Değişik bir erkek tipi saç dökülmesi durdurma tekniği

Elemanın anlatmak istediği amuda kalkarak saça daha çok kan gitmesini sağlamak , böyle hareketlere gerek var mı ? Uzun vadede zararı olmaz mı bu işin ? Zaten böyle bir teoriye inanmış değilim tabi Siz ne diyorsunuz elemanın bu hareketlerine...

https://www.youtube.com/watch?v=JkIdR616Obc
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

İnananlar için her gün totalde en az yarım saate denk gelecek şekilde namaz kılmak rüku ve secdelerde sureyi uzun tutmak da aynı etkiyi fazlasıyla gösterebilir. Ayrıca günde 4 litre su içme programı da denenebilir. Hatta bu forumda bir ay sureyle arkadaşları deneyim deneyimlerini yazabilir. Ben denedim ve saçlar ve cilt daha sağlıklı oluyor. Fakat genetik faktörlere uzun vadede etkisi ne olur bilemem.
    3 ay miracle losyon
    Setipiprant Başlangıç:03.10.2018
    Cellagance losyon Başlangıç: 04.10.2018
    solgar 1mg biotin,Zinco-c
    haftada bir defa dermastamp
    durulamada ısırgan otu suyu,karanfil suyu
    her gün birkaç diş sarımsak bol su içmek
    kaliteli zeytin yağı + soğuk pres çörek otu yağı + karışık bazı yağlar
    Düzensiz masaj
    Duzensiz ev yoğurduna bir çay kaşığı öğütülmüş zencefil+zerdaçal+çörek otu+ çörek otu yağı+akgünlük+siyah üzüm çekirdeği

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dokuların oksijensiz kalmasını bir nebze önler lakin aynı sürede masajın hem benzer bir şekilde hipoksiyi önleyip nitrik oksit yoluyla iyileşmeye katkıda bulunabileceğini düşünüyorum.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dokuların oksijensiz kalmasını bir nebze önler lakin aynı sürede masajın hem benzer bir şekilde hipoksiyi önleyip nitrik oksit yoluyla iyileşmeye katkıda bulunabileceğini düşünüyorum.
    Hocam benim merak ettiğim bu şekilde durmanın , misal hergün 10 dakika sizce vücuda ya da beyne bir zararı olabilir mi ? Hafif bir baskı hissedilir ya kafa ters böyle konumda bunun bir zararı olabilir mi ? Ben masaj yaparken bazen kafamı öne doğru hafif bir açıya eğip yapıyorum bu mantıkla.
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi