Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: RU 58841 topikal kullanımda yan etki ihtimali

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu forumda ru yu en uzun süre kullananlardan biriyim. Ve halen daha kullanıyorum. Denilen olumsuz etkileri yaşamadım.kalp yetmezliği ile ilgili net bişey demiyorum. Sebebi ise herhangi bir teste girmedim.. Kısmen ru nun da etkisinin azaldığını fark ettiğim oldu. Yada doz yetmiyor. İlk zamanlar( 2 yıl kadar) 50 mg 1 ml / 1 gün şeklinde kullandım. Son yıllarda ise 25 mg kullandım. CB 0301 ise pahalı 1.gr hatırladığım kadarıyla en son 40- 50 USD. Birde CB 0301 i yapısı bozulmadan derinin altına ulaştırmakta ayrı bir mesele
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda ru yu en uzun süre kullananlardan biriyim. Ve halen daha kullanıyorum. Denilen olumsuz etkileri yaşamadım.kalp yetmezliği ile ilgili net bişey demiyorum. Sebebi ise herhangi bir teste girmedim.. Kısmen ru nun da etkisinin azaldığını fark ettiğim oldu. Yada doz yetmiyor. İlk zamanlar( 2 yıl kadar) 50 mg 1 ml / 1 gün şeklinde kullandım. Son yıllarda ise 25 mg kullandım. CB 0301 ise pahalı 1.gr hatırladığım kadarıyla en son 40- 50 USD. Birde CB 0301 i yapısı bozulmadan derinin altına ulaştırmakta ayrı bir mesele
    hocam kullananların bazıları göğüste ağrı diyor, bu kalpte yaşanan hasarın tolere edilmiş bir biçimi olmasın? 30 senede ne yapar tek sıkıntı bu
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12