5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Temmuz 2017'den Bu Yana Devam Eden Dökülmem

Banned

Temmuz 2017'den Bu Yana Devam Eden Dökülmem

Merhaba, yorum alabilir miyim?

Yeni Üye
    Kardeşim bence bir sıkıntın yok gibi ama sen bilirsin yine de. Belki 2. resimde vertex de çok hafif bir incelme var gibi. Bir de saçların da biraz uzunca gibi sanki 7-8 cm civarlarında. O da biraz seyrkliği gizliyor olabilir, bilemedim. Ama o foto da biraz flu tam emin olamadım. Forumdan başka arkadaşlar da bir yorumlasınlar durumunu.

Banned
    Merhaba, teşekkür ederim yorumladığınız için. Vertex önceden daha kötüydü hatta önü değil vertexi takıyordum ancak xpeciadan mıdır minoxilden midir artık vertex ile ilgili bir sorunum yok, normal şu anki durumu bence. Ancak şakaklarım açılıyor ve inceliyor, seyrekleşiyor. Saçımın uzunluğuna gelince uzunluğu 7 8 cm vardır evet ancak kısa olunca tam tersi seyreklik belli olmuyor, uzun olunca belli oluyor. Bu: https://hizliresim.com/Lv2pAz da minoxil kullandığım dönem şakağımda çıkan küçük tüyler, açılmayı ordan da anlayabilirsiniz önceden oralar saçtı. Yani ciddi anlamda açılma var saçlarımda. Elbette kel kaldım gibi paronayak yorumlar yapmıyorum ancak o aşamaya doğru gittiğimin farkındayım yalnızca.

SaçımınDoktoru Üyesi
    xpecia yi hangi aralıkta ne kadar kullandın ve verimle birlikte kilo artışı yaşadın mı?

Banned
    Selam, spor yapıyorum uzun yıllardır kilo artışının aksine kilo bile verdim, spor yapmayan bünyelerde etkisini bilemem