9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Dökülme tedavisine başlangıç

Yeni Üye

Dökülme tedavisine başlangıç

Arkadaşlar herkese merhaba iyi forumlar.
    Saçların nw2.5 düzeyinde dökülmüş durumda yıllarca çeşitli yağlar doğal etkenler denedim. Saç dökülmemde kesinlikle çocukluktan beri yaptığım mastürbasyonların etkili olduğunu düşünüyorum. Haftada 4-5 defa ve yıllarca yapılınca etkisi olur diye düşünüyorum. Doğal etkenlerden hiç bir fayda göremedim.
    Hikayem kısaca böyleydi şimdi gerçek etmenlerle tedavi programına başlayacağım ama öncesinde deneyimli arkadaşların fikirlerini almak istedim.

Cell ve seti nasıl kullanılmalı. Sadece cell sadece seti ya da kombine mi kullanmamı tavsiye edersiniz. tedaviyi uzun süre döngüye girmeden götürmek istiyorum.
    Değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam, hoşgeldiniz.

Kullananlar cell ve seti den memnun diye biliyorum forum genelinde. Tabi faydasını görmeyenler de mevcut. Tedaviye başlamak için bu ikilinin iyi olduğunu düşünypum ben şahsen. En az iki üç ay kadar düzenli kullanmanızı sonrasında ilerleme veya ilerleme olmama durumuna göre tedaviyi revize eder veya devam edersiniz.

Bu süreçte haftalık veya iki haftada bir saçınızın her yönden detaylı fotolarını çekip arşivlemenizi (flaşlı, flaşsız) tavsiye ederim. Mümkün olduğunca eşit saç uzunluğu, ışık ve çekim açılarından olması iyi olacaktır. Saçtaki ilerleme durumunuzu gözlemlemeniz, takibinz açısından bunu elzem görüyorum.

Ek olarak tedavinizde haftada bir iğneleme yapmayı (insülin iğnesi, dermastamp veya dermaroller ile) ve günlk 10-15 dakika masajı eklemenizi tavsiye edebilirim. Bunların deri konndisyonu ve sağlığını olumlu yönden etkilediğini düşünüyorum. Bir de haftada iki sefer ketoral veya muadili bir şampuan kullanmanızı tsvsiye ederim.

Ayrıca güncel fotolarınızı paylaşabilirseniz, forumdaki tecrübeli arkadaşların ilave edecekleri şeyler olabilir. Tedavinizde başarılar.

Yeni Üye
    Ketoral kullanacağım ve masaj için de bazı malzemeler aldım mutlaka uygulayacağım. Benim aklıma takılan şu seti ve celle birlikte başlarsam hangisinin iyi geldiğini anlatamamış olacağım. Sonuçta bunlar ömür boyu kullanılacak şeylerse eğer. Doğru etkeni tespit etmek önemli olmaz mı? Yoksa biraz kullandıltan ve gelişme elde ettikten sonra masajla kazanımlar korunabilir mi?

Bence ilk Bi ay seti ile başla, sonra cell ekleme yaparsın, seti saç çıkarıyor kesinlikle, cell de benim gözümde daha çok saçı besleyen ve büyüten etken. İlk seti ile başla ki onun etkisini Bi gör sonra cell ekle ay sonunda, böylelikle hem maddi olarak Bi anda yüklenmemiş olursun
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

cell ve seti nedir

Yeni Üye
    Dediğin gibi yapacağım hocam mantıklı geldi bana da

Yeni Üye
    Ya ben diyorum mast yapmicam sonra bi anda yapiyorum cok fena sacim dökülüyor dun yaptim yine bugün elime sac gelio benim sac 5 yildir dokuluyor bir acilma yok ama incelme var 13 yasindan beri bende yapiyorum uzmanlar alakasi yok dio napcagimi sasirdim

Yeni Üye
    Hocalarım iyi güzel de seti'yi cell'i eczaneden alamıyoruz ki? Miracle hocama da mesaj attık alımlarda bizi ekle ama hala geriş dönüş olmadı malesef.

Alıntı blackarm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocalarım iyi güzel de seti'yi cell'i eczaneden alamıyoruz ki? Miracle hocama da mesaj attık alımlarda bizi ekle ama hala geriş dönüş olmadı malesef.
    cell ve seti nedir