2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Yaş 18 sadece tepeden açılma lütfen yardım

Yaş 18 sadece tepeden açılma lütfen yardım

18 yaşındayım saçlarım 5 yıldır uzun, çok gür be sağlıklıydı saçıma o kadar güvenirdim ki karşı cinsten insanlara bile saçlarımın sağlığı ile hava atabilirdim ama bu sene tepemde büyük bir açıklık hissettim kimsenin bunu farketmediğine şaşırdım aileme sordum ailem orasının dönüm noktası olduğu için bunun normal oldugunu söylediler babamın da kel olmadigini ele alarak dökülme ihtimalini göz ardı ettim. son 2 yıla kadar saçımda hiç dökülme olmazdı çeksen bile gelmezdi ama son 2 yıldır düzenli olarak dökülüyor karşı cinse bunu sorduğumda "ooo o ne ki benimki gideri tıkıyor." gibi cevaplar aldım ve bunun da normal olduğunu düşündüm. Saçlarım son zamanlarda kırıklardan dolayı çok dolaşıyor bilmiyorum ama benim tahminime göre o kısım tahribe uğradığı için döküldü çünkü alnımda vs gram gerileme yokmuş gibi geliyor eski fotograflr ile karşılaştırınca.

ne yapmam gerek bilmiyorum genetik olup olmadigini anlamak icin dermatologa mi gitmem gerekir? nasil bir tedavi uygulamalıyım? daha önemlisi tedavi edilebilir mi?

Çok teşekkür ederim şimdiden her şey için

Yeni Üye
    Kardeşim saçların çok sağlıklı gözüküyor,hiç kimyasal falan kullanma, al bunu izle,hem vitamin içeriyor, hemde saçını besleyecek https://www.youtube.com/watch?v=4njt...index=14&t=41s