Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bu saç kurtarılabilir mi ?

Unhappy Bu saç kurtarılabilir mi ?

Selam arkadaşlar..26 yaşındayım ve 19 yaşından beri saçlarım dökülüyor.Aile de kimse kel değil dayılar,amcalar hepsi belli bir yaştan sonra seyrelme dışında saçları var.Doktor bana erkek tipi saç dökülmesi teşhisi koydu sadece saçıma bakarak.Minoxil ve xpecia tablet yazdı.Yalniz şu an sadece xpecia tablet kullanıyorum.Minoxil kullanmayacağım(yan etkilerinden dolayı).Saçlarımın ön kısmı çok seyrek.Bu saçı çıkarabilme ve tekrar yan etkisiz çözüm yollarıyla kurtarabilme şansım var mı?Çözüm önerilerinizi alabilir miyim ?

Yeni Üye
    Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar..26 yaşındayım ve 19 yaşından beri saçlarım dökülüyor.Aile de kimse kel değil dayılar,amcalar hepsi belli bir yaştan sonra seyrelme dışında saçları var.Doktor bana erkek tipi saç dökülmesi teşhisi koydu sadece saçıma bakarak.Minoxil ve xpecia tablet yazdı.Yalniz şu an sadece xpecia tablet kullanıyorum.Minoxil kullanmayacağım(yan etkilerinden dolayı).Saçlarımın ön kısmı çok seyrek.Bu saçı çıkarabilme ve tekrar yan etkisiz çözüm yollarıyla kurtarabilme şansım var mı?Çözüm önerilerinizi alabilir miyim ?
    Fotoğraf görünmüyo

Alıntı Xantrash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf görünmüyo
    hocam fotoğraf eklemek istemiyorum açıkcası.Ön taraf çok ince telli ve seyrek.Tepe'de sıkıntı yok.

Çözüm önerisi olan,"bak ben bunu yaptım çok iyi geldi" diyen kimse yok mu aranızda?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotoğraf koymadan kimse bir şey diyemez
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözüm önerisi olan,"bak ben bunu yaptım çok iyi geldi" diyen kimse yok mu aranızda?
    Fotoğraf koymak istemeyen birisinin gerçekten yardıma ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Çok itici.

file:///C:/Users/BURAK/Downloads/SA%C3%87.jpg
    Arkadaşlar kusuruma bakmayın fotoğraf eklemek istemediğim için.Saçımın en güncel hali bu..Bu saç yan etkisiz yollarla yaşar mı?Seyrek olan yerlerden tekrar saç çıkışı sağlayabilirmiyim?

Fotoğraf nasıl ekleniyor bu arada?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum hızlıresime yükle öyle at, buradan açılmıyor
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlettiğin fotoğraf senin bilgisayarında bulunuyor. Bu şekilde gönderdiğin adresleri biz göremeyiz. Önce clouda yükleyip sonra adresi bizimle paylaşmalısın.
    Örnek siteler:
    https://hizliresim.com/
    https://eksiup.com/

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler