10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: rogain kullanan memnun kalan var mı

rogain kullanan memnun kalan var mı

merhaba
    internetten rogain foam almayı düşünüyorum faydası var mı seyrelmeye başlayan saçları mı tekrardan eski haline getirir mi yan etkisi falan var mı

https://store.donanimhaber.com/22/6c...cfdaaafe0.jpeg
    https://mobile.donanimhaber.com/stor...d27786341.jpeg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Rogaine alacaklar hangi siteyi kullanıyor acaba, Amerika'dan iste yada Amerika'dan alışveriş sitelerini kullanan varmı, güvenilir mi

Rogaine kullananlar fotoğraf paylaşabilir mi saç çıkartıyor mu yoksa diğer ürünler gibi şehir efsanesi mi

up güncel yukarı

nerdesiniz foamcılar alıyım mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı REGHULL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerdesiniz foamcılar alıyım mı
    Kardeşim, kullanmaya başlamış olsaydın fayda görmeye başlamıştın belki de.
    Rogaine foam ın etken maddesi minoksidildir ve ister sıvı ister foam kullan etkileri birbirine yakındır. Foam ın en büyük avantajı içinde ppg olmaması, ki bu da derinin tahriş olmaması açısından önemli.

Minoksidil etkeninin maalesef ki sürekli bir geliştirme durumu yok ne yazıkki. Çok az insan döngüye girmeden bu ürünü kullanabiliyor gördüğüm kadarıyla. Belki de hiç yoktur bilemiyofum.

Alıntı bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim, kullanmaya başlamış olsaydın fayda görmeye başlamıştın belki de.
    Rogaine foam ın etken maddesi minoksidildir ve ister sıvı ister foam kullan etkileri birbirine yakındır. Foam ın en büyük avantajı içinde ppg olmaması, ki bu da derinin tahriş olmaması açısından önemli.

Minoksidil etkeninin maalesef ki sürekli bir geliştirme durumu yok ne yazıkki. çok az insan döngüye girmeden bu ürünü kullanabiliyor gördüğüm kadarıyla. Belki de hiç yoktur bilemiyofum.
    döngü nedir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxil veya minoksidil döngüsü diye araştırabilirsin forumda

Bazi arkadaşlar yazmiş ayin son 5 günü kullanilmazsa döngü olmuyor diye doğru mu acaba bnde mi bu şekilde kullanmaliyim

Merhabalar,
    Rogaine losyon kullanan arkadaşlara sorum olacak. Rogaine formülünde değişikliğemi gitti. Yıllardır kullanırım, ilk defa bu kadar yağlı bir formül gördüm, kutusu değişmiş, kilit kapağı değişmiş. Haliyle orjinalliğinden şüpheye düştüm ama barkod okuyucu ile şişe ve kutu barkod ve qr kod taraması yaptım sıkıntı görmedim. Ama çok kullanışsız, saçta hiç kuruma yok sürekli ıslak ve yağlı görüntü var. Alkol oranı düşüp ppg oranını arttırmışlar sanki. Kutuda değişmiş New look yazıyor.
    Benzer durumu gözlemlenen varmı acaba