Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: avodart 3 aylık kullanım

Yeni Üye

avodart 3 aylık kullanım

arkadaşlar yaklaşık 3 aydır avodart kullanıyorum saçlarım daha çok zayıfladı gibi oldu saç tellerim çok yumuşsak bu ialç güçsüzleştiriyor olabilir mi bu konuyla ilgili net bir bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevnirim

Kardeşim kullanma bak bu ilaç ağrı kesici gibi bişey degil kullanma söz dinle sitedeki yan etki konularını incele insanların nelerle karşı karşıya kaldıklarını oku bi.

Yeni Üye
    arkadaşlar 3 ay kullandım saçlarda güçlenme olmadı daha zayıf geliyor bu ilaçtan mı kaynaklanıyor bilen var mı

Yeni Üye
    Ben de kullandım aynı etkiyi gordüm. Avodart DHTyi inhibit elediyi zaman testasteron artıyor. O yüzden bendeki dökülmenin sebebini testesteron olduğunu düşünürem.

Oral antiandrojen endokrin sistemi bozabilir bu da tüm büyüme ve doku sağlığı genetiğinde ki standartları değiştirir yani oral antiandrojen ile tam tersi kötü etkilenen sayısız örnek var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    hocam şu an için faydasını görmediğim gibi zararını da henüz görmedim

Yeni Üye
    bende 1 ay dayanabildim oral olarak kullanmak aşırı depresif yaptı, yıllardır proscar kullanıyorum sadece askerdeyken kullanamamıştım ama artık onuda bıraktım... çünkü önceden pek fazla yanetkisini hissetmiyordum bunun sebebide hem spor yapmam hem günaşırı mast yapmamdı... ama son günlerde iş yoğunluğundan dolayı ne spor yapabiliyorum nede mast yapıyorum... yani haftada 1 filan artık onuda kendimi iyi hissetmek için... artık proscarın bile benim bünyemde yan etki yaptığını gördüm...uyku hali, yorgunluk , depresyon hali gibi cinsel yan etkiyi geçtim hayat enerjimi de bitirmeye başladı ilaç...geçen hafta kaza yaptım kontrollü kavşakta yandan yola çıkan aracı bile görmedim dalgınlıktan...neyseki kimseye bişey olmadı sadece araçlarda biraz maddi hasar oluştu....sonra düşündüm karşıdan gelen araç değilde motorlu filan olsaydı yani bir canlıya çarpsaydım sonucunu düşünmek bile istemiyorum... o yüzden bu ilacı o gün bıraktım...bu sitede bazısı yan etki gördüm bazısı görmedim derken aslında herkes doğru söylüyor... son zamana kadar bende görmemiştim ama artık görüyorum... benim gözlemim yan etki görmeyen insanlarda hala libido yüksek bunun sebebide cinsel dürtüsünün yüksek tutmalarıdır yani karşı cinsin bol olduğu çevrede yaşıyordur, spor yapıyordur yada normalden sık mast yapıyordur, ama yan etki gören kısımda yaşam enerjisi düştüğü için mast yapmayı geçtim adam bunu düşünemiyor bile zaten halsizlik, depresyon hali insanı içten içe tüketiyor...proscarı bıraktığım için yerine alternatif tedaviler arıyorum ama artık kesinlikle oral tedavi uygulamam... bu ilaç yüzünden sadece kendi değil başkasının hayatını bile karartabilirsiniz...araç kullanan arkadaşlar bugün yan etki görmüyorsanız yarın birgünde görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor...araç,iş makinesi yada fabrikada cihaz,makine kullanan arkadaşlar özellikle siz bu tip ilaçlardan uzak durun cinsel yan etkiyi geçtim beyin fonksiyonalarınızı bile etkiliyor bu ilaç...hiçbir ilaç sizlerin hayatından daha önemli deil

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlacın etkisi olma ihtimali yüksek.androcur kullandım 3 ay aynı olay bende de oldu 2 yılı geçti bıraktığım ama saç uzamaması,cılızlığı devam ediyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Karanfil suyu icin eski halinize donersiniz, çayınıza atın, pet şişede hazırlayın hem cinsellik için hem dikkat odaklanma hem saç icin, deneyip deneyimlerinizi yazarmisiniz.

Yeni Üye
    Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karanfil suyu icin eski halinize donersiniz, çayınıza atın, pet şişede hazırlayın hem cinsellik için hem dikkat odaklanma hem saç icin, deneyip deneyimlerinizi yazarmisiniz.
    karanfil suyu olması şartmı çaya karanfil koysak aynı etkiyi göstermezmi?

Sayfa 1/2 12 SonSon