Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle losyon eşimin mucizesi oldu

SaçımınDoktoru Üyesi

Miracle losyon eşimin mucizesi oldu

Herkese merhaba,
    Eşim 43 yaşında 10 yıldır zaman içinde giderek artan saç dökülmesi şikayeti vardı.
    Zaman zaman tepeden çekilen fotolarını görünce saçlarım çok azalmış demekten başka hiç şikayet ettiğini duymadım.
    Yalnız 2 yıldır dökülmesi hızlanınca arada bana napsam ki diye söylenir dururdu,,,
    ( bu dönem de benim de belirgin dökülmem olduğu ve psikolojimde iyice bozulduğu için belki de beni üzmemek adına hiç şikayet etmedi)..
    Son yıl içinde benimle beraber sadece 10 15 gün kadar düzenli olarak minoksidil kullandı, 1 ay kadar bırakıp tekrar kullandı ,, yani hiç düzenli kullanmadı .. O yüzden de hiç cevap alamadı ,,, sonra finasterid kullandı bir hafta kadar ( minoksidil kullandığı dönemde) karaciğer enzimleri yükselince bıraktı. Böylece saç tedavi serüvenini de kapattı,,,
    Taaaakiii
    Ben miracle losyonu tanıyıncaya kadar,,
    Bu zaman zarfında saç norward skalasında 3,5-4 düzeyine geldi...
    Ben miracle losyonu kullanırken bana da sür demeye başladı,,
    Ilk gördüğü etki yağlanmada azalma oldu( saçı sabah yıkanıp, akşam yağlanandan)... 2. Gün bile saç yağsız... İlk hoşuna giden etki bu olunca kullanmaya devam etti,,,,,
    Bir hafta olduğunda bir baktık saçları dökülmüyor ( taş çatlasın 3-5 tel gün boyu)...
    15. Günde şakaklarda ince tüyler çıkmaya başladı,,,, vertexte ince tüyler vardı onlar kalınlaştı,,,, bunun farkına varınca o da tedaviyi düzenli kullanmaya başladı( bu döneme kadar hep ben sürdüm çünkü)

Şuan 1.5 ay oldu şakakları tüsiyahlaşmaya başlayan tüy doldu,,,, tepe bölgesi kapanmaya yakın,, üst bölgenin her yerinde tüyler doldu ,,,
    En son kuaförü hocam saçlarına napıyon, hem uzamış hem her taraf saç dolmuş demiş..
    Arkadaşları da ne kullanıyon diye sorup duruyorlar mış,
    Yani saçındaki değişiklik sadece bizim değil,,, etraftaki herkesin dikkatini çekiyor,,
    Bu ilacı bize tanıtan kullanmamıza vesile olan başta miracle hocaya ( benim tanımama vesile olan sevgili teacher a) ve yardımlarını esirgemeyen tüm sitte üyelerine sonsuz teşekkürler .... Allah hepinizden razıııı olsun....

Eğer eşim onay verirse foto da eklerim. Böylece değişiklik daha net görülür,,,

inşaAllah daha da iyi duruma gelir saçları sizin de sorununuz varsa düzelir inşaAllah
    losyonu nasıl hazırlamıştınız acaba ilk halindeki gibimi?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maşaallah barekallah ....!!!

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acaba diyorum miracle losyon 30 yaş üzerinde çok daha hızlı mı etki ediyor ?
    birde ben daha çok üstteki tortusuz kısmından kullanmaya çalışıyorum şırıngayla çekip siz nasıl kullanıyorsunuz ?
    Konu NoMore tarafından (04.11.2014 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

Paylaşımınız çok mutlu etti bizleri sizdede gelişimi ve memnuniyeti heyecanl bekliyorum inşallah sizde istediğiniz sonuçları alırsınız resimleride bekliyoruz Bireylül hanım
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Harika ve umut verici. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bireylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    Eşim 43 yaşında 10 yıldır zaman içinde giderek artan saç dökülmesi şikayeti vardı.
    Zaman zaman tepeden çekilen fotolarını görünce saçlarım çok azalmış demekten başka hiç şikayet ettiğini duymadım.
    Yalnız 2 yıldır dökülmesi hızlanınca arada bana napsam ki diye söylenir dururdu,,,
    ( bu dönem de benim de belirgin dökülmem olduğu ve psikolojimde iyice bozulduğu için belki de beni üzmemek adına hiç şikayet etmedi)..
    Son yıl içinde benimle beraber sadece 10 15 gün kadar düzenli olarak minoksidil kullandı, 1 ay kadar bırakıp tekrar kullandı ,, yani hiç düzenli kullanmadı .. O yüzden de hiç cevap alamadı ,,, sonra finasterid kullandı bir hafta kadar ( minoksidil kullandığı dönemde) karaciğer enzimleri yükselince bıraktı. Böylece saç tedavi serüvenini de kapattı,,,
    Taaaakiii
    Ben miracle losyonu tanıyıncaya kadar,,
    Bu zaman zarfında saç norward skalasında 3,5-4 düzeyine geldi...
    Ben miracle losyonu kullanırken bana da sür demeye başladı,,
    Ilk gördüğü etki yağlanmada azalma oldu( saçı sabah yıkanıp, akşam yağlanandan)... 2. Gün bile saç yağsız... İlk hoşuna giden etki bu olunca kullanmaya devam etti,,,,,
    Bir hafta olduğunda bir baktık saçları dökülmüyor ( taş çatlasın 3-5 tel gün boyu)...
    15. Günde şakaklarda ince tüyler çıkmaya başladı,,,, vertexte ince tüyler vardı onlar kalınlaştı,,,, bunun farkına varınca o da tedaviyi düzenli kullanmaya başladı( bu döneme kadar hep ben sürdüm çünkü)

Şuan 1.5 ay oldu şakakları tüsiyahlaşmaya başlayan tüy doldu,,,, tepe bölgesi kapanmaya yakın,, üst bölgenin her yerinde tüyler doldu ,,,
    En son kuaförü hocam saçlarına napıyon, hem uzamış hem her taraf saç dolmuş demiş..
    Arkadaşları da ne kullanıyon diye sorup duruyorlar mış,
    Yani saçındaki değişiklik sadece bizim değil,,, etraftaki herkesin dikkatini çekiyor,,
    Bu ilacı bize tanıtan kullanmamıza vesile olan başta miracle hocaya ( benim tanımama vesile olan sevgili teacher a) ve yardımlarını esirgemeyen tüm sitte üyelerine sonsuz teşekkürler .... Allah hepinizden razıııı olsun....

Eğer eşim onay verirse foto da eklerim. Böylece değişiklik daha net görülür,,,
    Eşiniz de benim yaşlarımdaymış,çok mutlu oldum hızlı sonuç almasına,bu paylaşımınız benim ümitlerimi bir kez daha kamçıladı teşekkürler paylaşım için.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Böyle olumlu yorumlar olunca biz mutlu oluyoruz. Anlasılan miracle losyon tekbasınada sac cıkarma etkisi var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı spaniard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşaAllah daha da iyi duruma gelir saçları sizin de sorununuz varsa düzelir inşaAllah
    losyonu nasıl hazırlamıştınız acaba ilk halindeki gibimi?
    Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah şifa isteyen herkese nasip etsin.
    Ilk kutuyu 200 ml elseve içine 1er diane ve aldactone ile ekleyerek yaptım. Bunun çok kısmını eşimle kullandık.
    Daha sonrakileri doz giderek artırarak yaptım( önce 100 ml ye 1 er kutu, sonra 2 şer kutu( buna dekortta ekledim) ,, sonuncuyu 3 er kutu ile yaptım)... Yalnız doz artımı yaptıkça eşimin sıktığı fıs sayısını azalttık( en son 3 kutuda max 4 fıs sıkıyoruz....

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşaallah barekallah ....!!!
    Aminnnnn... Rabbim herkese nasip etsin. Allah nazardan korusun,,

Sayfa 1/3 123 SonSon