7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: saç zayıflığı

Banned

saç zayıflığı

arkadaşlar saçlarımda güçsüzlük zayıflık problemim var çabuk kırılıp inceliyor biotin kullandım fayda etmedi 3 aydır avodart kullanıyorum güçlenme kalınlaşma olmadı ne yapmalıyım tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri nedir?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kan değerleriniz yerinde mi?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Banned
    kan değerlerimde daha önceden biliyorum pek sorun çıkmıyor

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Şampuan yerine sabun tavsiye ederim, kırılgan güçsüz cansız saçların baş sebebi şampuan. Yağ bakımı da iyi gelir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampuan yerine sabun tavsiye ederim, kırılgan güçsüz cansız saçların baş sebebi şampuan. Yağ bakımı da iyi gelir.
    Sabun olarak ne tavsiye ediyorsun , genelde sabunlarında ph ı cilde uygun değil deniliyor.
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabun cildi kurutur ve arınmaz, sudaki kireçle tepkimeye girip kalıntı bırakır. o kalıntı da deride irritasyon yapabilir. yüksek ph derecesi ciltteki asit mantosunu aşındırır bu da cildi dış etkilere açık hale getirmektedir.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabun cildi kurutur ve arınmaz, sudaki kireçle tepkimeye girip kalıntı bırakır. o kalıntı da deride irritasyon yapabilir. yüksek ph derecesi ciltteki asit mantosunu aşındırır bu da cildi dış etkilere açık hale getirmektedir.
    Haklısnız hocam sabun kullandığımdaki kurumayı hissediyorum birde özel bir tanıdığın kendi üretimi doğal sabun olmasına karşın , sizin saç için şampuan ya da bir tavsiyeniz var mı ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi