Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçımın Doktoru sitesi YouTube'a girmeli

Saçımın Doktoru sitesi YouTube'a girmeli

YouTube'da öyle leş insanlar görüyorum ki saç üzerine konuşan, çoğu merdiven altı ne yaptığı belli olmayan ürün satan, umut satan saç hakkında bilgisi olmayıp insanların duygularını paralarını kullanan berbat insanlar var.

Bu bilgi deryası bence YouTube gibi bir mecrayada girmeli yurt dışında örnekleri var insanları saç dökülmesi hakkında bilgilendiren saç hakkında çeşitli öğretici bilgiler hazırlayan neden bizim ülkemizde anladığımız bir dilde olmasın.

Böyle bir şeyi layıkıyla yapacak olan bu güzel siteyi kuran insanlardır. Tabiki bu gönülden geçen bir istektir herkesin hayatı böyle bir işe uygun olmaya bilir ama benim düşüncem site yönetimi bu konu üzerinde durmalıdır.

Bu sitenin açılış amacının insanlara faydalı olmasını sağlamak olduğunu biliyorum değişen şartları düşündüğümüzde günümüzde insanlar ne yazıkki siteyi çok geç tanıyor hep "yeni keşfettim" lafını duyuyorum bende öyleydim tesadüf eseri gezerken denk gelmiştim.

Bu sadece bir öneri karar tabiki sizlere ait üstadlar...

Çok hak veriyorum size bizzat bu projeyi hayata geçirmeyi düşünüyorum ciddi olarak öneri ve fikirlerini beklerim herkesin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle finasterid ile ilgili derin bir inceleme videosu olmasını isterim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence ilk aşamada instagram daha yaygın, daha etkileşimli ve içerik üretecek arkadaşlar için daha kolay içerik hazırlanabilir bir platform olabilir. İnsanlara erişim açısından youtube dan daha etkili olduğunu düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnstagram, Facebook, Twitter olayın ciddiyetini kaybettiriyor. Bence youtube daha gerçekçi, ilk kanal orası olmalı.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    bencede kesinlikle youtube girilmeli hep insanlara bilgi özgüven ve destek olmak açısından çok faydalı olunur
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence uzmantv niteliğinde bir şey yapılabilir üstadım
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Facebook eskisi kadar popüler değil sanırım ama oradada reklam yapılabilir

Ama instagram ve youtube reklamı süper olur. İnstagramda #saclosyonu yaz hemen satıcılar çıkıyor bir sürü. Böyle ürün satıyorlar
    Youtubedede bir sürü satıcı var, öncesi sonrası falan paylaşıyorlar ama çoğu dolandırıcı bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnstagram, Facebook, Twitter olayın ciddiyetini kaybettiriyor. Bence youtube daha gerçekçi, ilk kanal orası olmalı.
    Kesinlikle katılıyorum

Bilgilendirme için çok iyi olur. Ama ürün kullanım tavsiyeleri Sağlık Bakanlığının denetimine takılır. Bununla ilgili bir yönetmelik de var. Aslında Sağlık Bakanlığının çok kontrol edeceğini düşünmüyorum ama Türkiye'de saç dökülmesi ve kozmetik ürün endüstrisi böyle bir oluşumun var olmasına engel olmak için her türlü pis işi yapar.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler