9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: RESİMLİ!! 25 yaşındayım 7 yıldır saçım dökülüyo lütfen yardım edin

Yeni Üye

RESİMLİ!! 25 yaşındayım 7 yıldır saçım dökülüyo lütfen yardım edin

Yeni Üye
    Yardım edebilecek kimse yok mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    benimki bundan 5kat daha kötü malesef yapılcak hiçbirşey yok ne yapılırsa yapılırsın bi süre azalıyor tekrar çok dökülüyo ölene kadar çekicez bu çileyi benimde 7 senedir dökülüyor denemedim şey kalmadı
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Yeni Üye
    Ben sadeclaç kullandım topikal bi şeylerde denemek istiyorum mutlaka yapıcak bişey vardır oturup daha fazla dökülmesini bekliyemem herkes uğraşıyo deniyo ben niye denemiyim

Yeni Üye
    Sen zannedersem topikal bi şeyler kullanıyorsun ben henüz hiç denemedim 7 yıldır günlük 500 tel dökülmesine kafamda tek tel saç kalmaması gerekirdi saçım bile direniyo ben niye direnmiyim

Saçınız kötü görünmüyor yani topikal tedaviyle kurtarılabilir diger saçlarda incelme vs.de yok tedavinizi yapın mutlaka tabi önce dökülmeyi azaltmak lazım

Yeni Üye
    Benim önceden saç çizgim bile yoktu orta bölge hep saçla doluydu ama şimdi orda büyük bi boşluk var tedaviyle saç çıkışı olur mu acaba? Bi de benim saçlarım heryerden dökülüyo sağ sol arka nerden saçımı kaldırsam boşluklar oluyo neyi nasıl yapmalıyım bana ne önerirsiniz değerleri önerilerinize çok ihtiyacım var burdan başka saç konusunda destek olucak kimsem yok ne yazıkki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ortada bir veri yok, sadece saçım dökülüyor diyorsun. En azından genel bir kan tahlili yaptırıp veri oluşturman lazım.

Yeni Üye
    Bende polikistikover var dhea-s hormonum yüksek saçım horöon bozukluğundan dökülüyo