4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Saw palmetto başlamayı düşünüyorum sizce ben deli miyim

SaçımınDoktoru Üyesi

Saw palmetto başlamayı düşünüyorum sizce ben deli miyim

androjenik alopesi için finansteride yan etkili deniliyor almaya korktum açıkcası alternatif olarak , günlük 500 mg saw olacak şekilde ve 250 mg Bal kabağı tohum yağı var takviye gıda olarak günlük bu değerleri dht bloklasın diye almayı düşünüyorum, dht blokladığı söyleniyor , yan etkisi az deniliyor , testestrone arttırıp dht düşürdüğü söyleniyor kimisinde düşük libido olmuş ama bırakınca geçer olmazsa devam ederim diye düşünüyorum , forumda deneyenler olmuş ama deneyimlerini paylaşan yok , deneyimelyen var mı , herhangi bir yorumu olan ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    androjenik alopesi için finansteride yan etkili deniliyor almaya korktum açıkcası alternatif olarak , günlük 500 mg saw olacak şekilde ve 250 mg Bal kabağı tohum yağı var takviye gıda olarak günlük bu değerleri dht bloklasın diye almayı düşünüyorum, dht blokladığı söyleniyor , yan etkisi az deniliyor , testestrone arttırıp dht düşürdüğü söyleniyor kimisinde düşük libido olmuş ama bırakınca geçer olmazsa devam ederim diye düşünüyorum , forumda deneyenler olmuş ama deneyimlerini paylaşan yok , deneyimelyen var mı , herhangi bir yorumu olan ?
    Ben şu an xpecia tablet kullanıyorum 1 ay olmak üzere..Hiçbir yan etkisini görmedim.için de bilindiği üzere saw palmetto var.Yan etkisini görmedim.Doktora da sormuştum yan etkisi var mı diye?Yoktur dedi.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nette max 2400 mglık buldum, topikal denemeni öneririm ilk
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fine göre tek avantajı kalıcı upregüle/downregüle riskinin düşük olma ihtimali, doğal diye vücut daha iyi tolere eder diye düşünüyorum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.