2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Minoxilden sonra kaşinti

Minoxilden sonra kaşinti

Evet arkadaslar yaklasık 6 7 kutu mınoxıl kullandım il 4 kutu sabah aksam 5 fıs sonrasında ki 2 kutu ara sıra kullanıyordum hatta son 2 kutuyu alalı 5 ay oldu hala bıtmedı. Saçımda hiç kepek olmazdı artık sacımı elımle alnımdan arkaya dogru ıttırdıgımde resmen kepekler ucusuyor beyaz beyaz belı de kepek degıl derı kalıntısı falandır, sac derımde dayanılmez bır kasıntı var eımde olsa deriyi kopartıcam bunlar hep minoxilden onra oldu ilk zamanlar saç çıkartıyor ucuk saclar batıyor olara kdusunuyorudm ama o kepek (tahmini) olayı da olusunca farklı bır seyden oldugunu anladım. Saçlarım çok yaglı değildir minoxilden önce yağ oranı yuksektı yanı 3 4 gun yıkamıyım ıslakımsı hal alırdı ama sımdı sacım hıc yaglanmıyor resmen yağı gıttı sacımın. Bunun çaresi nedir sampuan sabun veya mınoxılı bırakayımmı. Aynı zmanda dermaroller da kullanıyordum bakılınce derma+ minox yaptıkan sonra sankı boyle sıkıntılar yaşamaya başladım. Önerileriniz bekliyorum yoksa kafamı yolucam

Ppg içermeyen saf minoxidil kullanınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bu Konudaki Etiketler