Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
41 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sadece seti ile başarıya giden yol

Oral antiandrojenci bir tayfa vardı (siteden uzaklaştırıldı) etken kullanımına karışmayız fikrimizi söyleriz yanlış anlaşılmasın herkese sitemiz açık ama bu kişiler her fırsatta güvenli etkenleri ve yöntemleri kötülemeye çalışırlardı bu çok güzel bir cevap oldu. Her etken herkeste mucize demedik hiç bir zaman ama kişiye uydumu her etken güzel olabiliyor ileride takviye ediniz ama.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Çok iyi devam et belli bir süre sonra farklı etkenle kombine etmen daha iyi olacaktır.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral antiandrojenci bir tayfa vardı (siteden uzaklaştırıldı) etken kullanımına karışmayız fikrimizi söyleriz yanlış anlaşılmasın herkese sitemiz açık ama bu kişiler her fırsatta güvenli etkenleri ve yöntemleri kötülemeye çalışırlardı bu çok güzel bir cevap oldu. Her etken herkeste mucize demedik hiç bir zaman ama kişiye uydumu her etken güzel olabiliyor ileride takviye ediniz ama.
    Ne gibi bi takviyeden bahsediyorsunuz hocam
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi devam et belli bir süre sonra farklı etkenle kombine etmen daha iyi olacaktır.
    Tavsiyenizle cell'den dmso ve okaliptus esansını çıkardım, sonuçlar harika, cell ve seti beraber götürüyorum şuan, konu başlığına biraz ters oldu ama sonuçlar güzel, buda şuanki sonuç
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20190526_142007.jpg‎  

İlerleme biraz yavaşladı ama tüylenmeler artıyor , cell ekledim 1 haftadır, o yüzden ilerleme bi anda yavaşladı ama yine hızlanır diye düşünüyorum, fikriniz nedir
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Screenshot_2019-05-29-11-41-17.jpg‎  

Artışlar deva gibi gözüküyor, her gün kullanıma devam sadece 2 gün Bi seti kullanamadım sonra aynen devam ettim, kafam rahat, sadece şöyle bişey var ben sarışınım ama cell saçlarımı koyulaştırıyor ve kumral oluyorum 😂
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Screenshot_2019-06-02-03-25-51.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    sadece seti ve cell yani prostaglandin protokolü uygulayan arkadaşlar, gece yatmadan evvel 1 cay kasigi soguk pres hint yagini haftanin 4 günü içebilirsiniz, bagirsaga iyi gelir, sac oluşumunu da içten destekleyerek artırır.

Olabilir aktarlardan alırım zaten bağırsak problemlerim varmış gibi hissediyorum

Olabilir aktarlardan alırım zaten bağırsak problemlerim varmış gibi hissediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece seti ve cell yani prostaglandin protokolü uygulayan arkadaşlar, gece yatmadan evvel 1 cay kasigi soguk pres hint yagini haftanin 4 günü içebilirsiniz, bagirsaga iyi gelir, sac oluşumunu da içten destekleyerek artırır.
    Üzüm çekirdeği ekstratıda aynı şekilde , ben hint yağı aldım ama saça sürüyordum nemlendirmesi için , gün aşırı tüketilebilir mi hintyağı ? Siz düzenli kullanımda bir faydasını gördünüz mü?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler