Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bingöllü fatih saç losyonu?

Yeni Üye

Bingöllü fatih saç losyonu?

facebookta reklamlarda karşıma çıktı. kendi özel ürettiği losyon ve şampuan varmış? saç çıkardığını iddia ediyor. ancak içeriği hakkında bilgi vermiyor. ne kadar süre kullanılması gerekiyor, bıraktıktan sonra dökülüyor mu tam cevap bulamadım. 1 aylık losyonu 200 tl, şampuan 100 tlye satıyor. fiyat çok yüksek ama çok satış yapıyor.

hakkında bilgisi olan, kullanan var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merdiven altı ve onaysız bir ürün, bir yan etki görseniz Allah korusun karşınızda muhattap yok.

Her marka minoksidil kullanmışımdır hepsi aynı son yıllarda iran minoksidili fiyat olarak uygun oldugu için pak darau kullanıyorum alırken de en az 10-12 tane alıyorum fiyat olarak dahada uyguna tanesi 20- 22 liraya geliyordu bir arkadaş rica etti ona minoksidil alacaktım ama her zaman rahatlıkla buldugum minoks çogu yerde kalmamış olan yerlerde fiyatını 3 hatta bazıları 4'e katlamış resmen karaborsaya düşmüş piyasada minoxun azalması gösteriyorki 400 ile 700 liraya ilaç diye sattıklarının içinde minoksidil var şişelerini ve rengini degiştirip satıyorlar biraz kafanızı çalıştırın 40 lira civarına alacagınız bir şey için ortalama 500 civarında para vermeyin bunca yıl tecrübelerime göre zaten dermorolleri minoksidil ile kullanınca kafanızdan saç fışkıracak saç çıkmamasının imkanı yok bu bilinen bir şey ben tanıdıklarımı elimden geldigince uyarıyorum bu sahtekarlara inşallah paranızı kaptırmazsınız

Banned
    minoxil koyup yollasalar gene iyi cam suyu koyup yolluyorlar.mavi şişeler hep cam suyu.dikkatli olun para kaptırmayın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Cyrtii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    facebookta reklamlarda karşıma çıktı. kendi özel ürettiği losyon ve şampuan varmış? saç çıkardığını iddia ediyor. ancak içeriği hakkında bilgi vermiyor. ne kadar süre kullanılması gerekiyor, bıraktıktan sonra dökülüyor mu tam cevap bulamadım. 1 aylık losyonu 200 tl, şampuan 100 tlye satıyor. fiyat çok yüksek ama çok satış yapıyor.

hakkında bilgisi olan, kullanan var mı?
    Ben buna benzer ürünlere instagramda çok rastlıyorum. #saçlosyonu #saccıkaranlosyon gibi hashtaglerle arama yaptığınzda bu ve benzeri ürünleri satan çok sayıda hesaba rastlayabilirsiniz. Hemen hepsi açık mavi renkte. Miracle admin başka bir başlıkta içeriğinde proscar androcur vb gibi antiandrojen ilaçlaın da olabildceğinden bahsedince, şuna uyandım. Benim alkol, proscar ve gliserin ile hazırlamış olduğum losyonu şeffaf bir şişeye aktarıp rengine baktığımda benim hazırladığım da açık mavi idi. Ama gördüğüm losyonlarınkinden biraz daha açık bir mavi tonu. Bundan da şöylr bir çıkarım yaptım, örneğin brn 60 ml alkole 10,12 adet proscar tablet yani 60 mg proscar atmıştım, bu adamlar belki bunun birkaç katı ilaç atmışlardır bu renge sebep olacak şekilde. Ve belki daha ne ilaçlar. İlave olarak minoxil de vardır bence.

Fotolardaki inanılmaz değişimlere gelince, evet belki gerçekten doğrudur. Fakat bu iş bingöllü fatih in 3 ayda losyonla çözebildiği bi problem olsaydı, koca tıp camiası onlarca belki yüz yıl önce çözemez miydi sizce? Bunu kullananlar arasında yan etki görmeyenler de olabilir belki ama çoğunluğunun orta uzun vade kullanabileceğini sanmıyorum.

İstiyorsanız minox ve içine istediğiniz miktarda proscar atarak bir benzerini yapabilrsiniz bence. Hiç öyle bir şişeye 200 lira vermeye gerek yok, bellki 50-60 liraya çözersiniz bunu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Çok iddialı reklam kampanyası çok iyi , ama içerik yok bilmediğim şeyi araştırmadan kafama süremem bir kısmı saça karışıyor sonuçta kullanan olacak yan etki yapar mı nolur ? Ya içine proscar minox koyup şampuanı karıştırıyorsa ? Mavi losyonların olayı bence bu
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Uzun zamandır saçla uğraşmıyordum neler kaçırmışım öyle forumda birkaç gündür takılmaya başlayınca Google saçla ilgili ürün reklamı dayiyor birkaç gündür yahu bu mavi serum olayı nedir öyle millet delirmiş gibi kullanıyormuş daha yeni yeni görüyorum. Bu forum iyi ki var diyorum çünkü reklam sayfası gelince yorumlara bakayım dedim daha içerikle ilgili soru soran yok bilgi alayım , başıma bir iş gelir mi yan etki yapar mı diye soran yok hayret ya. bakıyorlar fotoğraflara direkt telefon numarası istiyorlar sipariş için . Satan şarlatanlar da garanti veriyoruz kesinlikle dökülmeyecek vs diyerek güven kazanıyorlar. Üstüne bir de tedavinin olmazsa olmazı "iğneli tarak" ( bildiğimiz dermaroller ) kitliyorlar duble vurgun. Bu memlekette sağlık bakanlığı yok mu yahu araştıran içeriğinde her ne halt varsa açıklayacak kimse yok mu yazık şu saç psikolojisi yüzünden hem parasından hem sağlığından olan insanlara. İnşallah şu meşhur ilacı aratanlar bizim forumda şu yorumları okur da dolandırılmazlar ne diyeyim

acaba içinde minoxil veya finasterid olup olmadığını anlayabilirmiyiz?

Alıntı keladayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba içinde minoxil veya finasterid olup olmadığını anlayabilirmiyiz?
    Mavi renk proscar çözünmesi sebepli oluşan tablet film rengi direkt zaten...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    merhabalar bu mavi ürünleri satanlara içeriğini sorduğumda aşağıdaki gibi bir bilgiyi veriyorlar acaba doğru mu?

Aesculus Hippocastanum Extr. AnaGain, Apigenin. Biyotin, Butilen Glikol, Deiyonize Su Etanol, Gliserin, Gliseril Trinitrat, Oleum Terebinthinae Oleum Thymus, PEG 40 Hidrojenlenmiş Hint Yağı. Procapil, Provitamin B5, Piridoksin, Royal Jelly (Arı Sütü), Saw Palmetto Özü.

Sayfa 1/2 12 SonSon