8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Abimin saçlarında yurtdışına gidince kalite artisi oldu , lutfen dusuncenizi paylaşîn ...

Abimin saçlarında yurtdışına gidince kalite artisi oldu , lutfen dusuncenizi paylaşîn ...

Abim dil egitimi icin ingiltereye gitti ,, 15 gunlugune sadece Turkiyeye geri dondu 4 ay üstüne ve gozlerime inanamadim saç kalitesi artmis , sordum bir sey kullanmamiş , yedigi yemeklerde de cok birsey yok , sizce kaliteyi etkileyen ne oldu , yorumlarinizi bekliyorum kafamda deli sorular ...
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

Acaba suyundan mi diye dusunuyorum , ek olarak sadece bol bol muz yiyor , ingilterede muz cok ucuzmuş . Muzdan olacagini da dusunmuyorum

Yeni Üye
    merhaba, şampuan olarak ingiltereden aldığı bir ürünü mü kullanmış.

Bence orada stressiz 4 ay geçirdiği içindir. Biz burada ekonomi, seçim, gelecek kaygısı derken androjenlerın yanında stresten dolayı da saclarımızı döküyoruz.

Yok şampuan olarak da özel bişey kullanmamış ben daha çok suyundan olabileceğini düşünüyorum abim her gün saç yıkar çünkü. Bide 15 gün burda kalınca saçları yine kötüleşti, şimdi ordan foto paylaşıyor bakıyorum yine rengi güzelleşmiş saçlarının, anlayamıyorum çok garip

Abimin burda da Bi stresi yoktu meslegi iyi Bi meslek kafasına taktığı bir şeyi çok yoktu ��

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İş amaçlı defalarca yurt dışında kaldım. ben FMF hastasıyım sürekli mideme ağrılar girer ve acile gitmek zorunda kalırım. Size şunu söyleyeyim yurtdışında hiç atak geçirmedim ve hastalanmadım. Ben olayın tamamen psikolojik motivasyondan kaynaklandığını düşünüyorum. Araştırılırsa kesinlikle sağlam bağlantılar bulunur. Saç sadece bunlara bir örnek.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Tuzlu suyun enflasyonu azalttığı söyleniyor, ingilterenin de ada ülkesi olması hasebiyle acaba sularındaki tuz yoğunluğu mu fazla, bu da saçlarına olumlu etki mi yapıyor acaba... Bu arada abim hrad and shoulders kullanıyormuş sordum.

Bu Konudaki Etiketler