Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Cell losyon deride yan etki mi yapıyor ? Yardımlarınızı bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben normalde böyle birşey yapmıyorsun ama son gelen cell losyonu yedirdigim parmağimda hep kabuk artırıyordu ve saçlarımı çok sertleştiriyordu jöle sürmüş gibi gliserin ekleyin ve bunlar hafifledi ama kabuk hala devam ediyor kullanımı durdurdum
    Cell gece / seti sabah.

Gliserin yerine suyla seyreltmek daha iyi olur eğer dmsodan dolayı kaşıntı kabuk sorununuz varsa 1.5mlye 0
    5 ml su gibi
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben normalde böyle birşey yapmıyorsun ama son gelen cell losyonu yedirdigim parmağimda hep kabuk artırıyordu ve saçlarımı çok sertleştiriyordu jöle sürmüş gibi gliserin ekleyin ve bunlar hafifledi ama kabuk hala devam ediyor kullanımı durdurdum
    Antiinflamasyon etkeni ekledim bu bir çok kişide harikalar yarattı tabi bazı arkadaşlarda deride yenilenmeyi artırdı ve geçti yine de dozu yarıya düşürdüm ve artık olmuyor bilgilerinize.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antiinflamasyon etkeni ekledim bu bir çok kişide harikalar yarattı tabi bazı arkadaşlarda deride yenilenmeyi artırdı ve geçti yine de dozu yarıya düşürdüm ve artık olmuyor bilgilerinize.
    Abi seninle iletişime geçmeye çalıştım başaramadım nasıl ulaşabilirim sana

Miracle sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

Hocam bu antiinflamasyon etkeni ni ne zaman eklediniz ? Benim elimdeki cell losyon ekim ayından kalma. Uzun süredir bekledigi icin de böyle bir sıkıntı yaşamış olma ihtimalim var mi ? Benim kullandığım ilk ve tek cell losyon bu yüzden karsilastirma yapamiyorum. Seti ye baslamayi düşünüyorum onunda boyle bir yan etkisi var mıdır ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12