9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Miracle + Minoxil etkisi

Yeni Üye

Miracle + Minoxil etkisi

Merhabalar 18 yaşındayım ve 17 yaşımın ortalarından beridir saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. İlk başlarda iş bilmez bir dermatologun reçetelemesi üzerine hairforte kullandım ve tabii ki hiçbir işe yaramadı. 25 ocak 2019 da minox a başladım 20 mart ta dermastamp+minox a devam ettim 16 nisanda da günde 1 minox+stamp ve günde 1 miracle losyona başladım. Etkilerini görmeye başladım gibi. Mevcut çıkış bu şekildedir https://i.hizliresim.com/nQnWEM.jpg .Malum yaş daha çok genç olduğu için fazlasıyla moral bozuyor ve üstüne sınav senemdeyim. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim iyi forumlar.

Bence cell seti ve dermastample baslaman daha mantikliydi

Yeni Üye
    Nasıl temin edeceğimi bilmiyorum hocam bunların teminini hemen sağlayabileceğim için bunlara başladım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermastamp i nasıl temizliyorsun?

Yeni Üye
    Dezenfektanı vardı o bitti kolonya püskürtüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba, youtube da bir videoda 10-15 dk kadar %70-80 üstü alkolde bekletilmesi tavsiye ediliyordu. Şu an linki bulabilecek durumda değilim fakat dermaroller fln yazıp aratabilirsiniz. Bu mantıkla bakınca ufak bir kabı full kolonya doldurup içinde bekletmek mantıklı gözüküyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sadhuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dezenfektanı vardı o bitti kolonya püskürtüyorum
    bende dezenfektanla dermaroller kullandımda sanki döktü gibi hissettim o yüzden sordum sizde bir dökülme oldu mu?

Yeni Üye
    Hayır olmadı

Yeni Üye
    Şey de diyorlar kaynar suda bekletin falan diye ama dış tarafı plastik olduğu için bol bol kolonya sıkıyorum zaten kolonyada %80 etil alkol oranı var