Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Günlük Dökülen Saçlar

10 liralık Ketoral ondan çok çok daha yararlı Seboreikliler için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 liralık Ketoral ondan çok çok daha yararlı Seboreikliler için.
    Kişiden kişiye değişebilir bir durum.
    Dökülmelerim ilk başladığında saçlarım ense ve yanlardan mümkün değil dökülmezdi fakat 2018 Ağustos-Eylül gibi egzemanın başlamasıyla ense ve yanlardan da dökülmeye başladı. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    19 yaşındayım, dökülmem 16 yaşında başladı.

Tedavim:
    Seti+cell, ru

Günlük dökülmelerim banyoda, kurularken, gün içinde halen mevcut fakat eskisi kadar değil.

Evet kişiden kişiye değişen bir durum. Fakat sırf Selenyum Sülfat içeriyor ve fiyatı yüksek olduğu için Vichy Dercos daha iyi diye bir kaide yok. Üyelik tarihimden, 3 ay öncesine dek hep Vichy kullandım ama hiç memnun kalmadım, kullandığım zamanlarda saçım çok çabuk yaglaniyordu. Saç derisini doğru düzgün temizlemiyor. 4 sene kullandım, almaya yeltenen arkadaşlar varsa ilk önce Ketoral'i tavsiye ederim. Bir faydası olmuyorsa Vichy'i denesinler. Elimde Vichy Dercos var iki üç kez kullandım, isteyen olursa hayrına yollarım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Acil Lutfen beyler 1 seneye yakindir minoxil kullaniyorum evet sac dokulmesini durdurmuyor ama sac cikariyor Ama Daha Etkili Bir Tedavi Ariyorum YURTDİSİNDA NE KULLANİYORLAR SAC DOKULMESİ İCİN
    Tedavimde Başarıya Ulaştıran Ilaçlar...

BİOXCİNİN FORTE %5

BEBEK ŞAMPUANI

Sayfa 2/2 İlkİlk 12