Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Norwood 4 müyüm 5 mi?

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muros hocam peki sizce nasıl bir tedavi yöntemi izlemeliyim? 5-6 ay kadar seti kafein cell fln kullandım fakat durum ilerlemedi. Hatta ön çizgi ve şakaklar biraz gerilemiş olabilir. Bu sebeple tedavimi şu şekilde güncelledim sizce yeterli agresiflikte mi? Yaklaşık 15-20 gündür bu şekilde.

Seti (sabah-aksam)
    Topikal finas ( sabah aksam)
    Minoxidil (toz, sülfat formu) sabah-aksam
    Kafein (sadece akşam)
    Miracle losyon (yatmadan önce)
    Masaj (günlük 10-12 dk)
    2.5 mm dermastamp (haftada bir gibi)
    Ketoral sampuan ( haftada 1 veya 2)
    Günlük bir kaç fincan kadar yeşilçay (bazen biraz aksatabiliyorum)
    Haftada 2 ketotaral, haftada 2 oral 1 mg finasteride, günde 1 medobiocomplex-e, her akşam masaj (sirkeli ılık suyla yıkadıktan sonra), 5 günde 1 dermastamp (masajdan sonra), sabah-akşam minox-finasteride-seti karışımı (mümkünse DMSO ile ve akşamları 2-3 damla emu yağı-hint yağı ilave ederek) ve son olarak da bir lazer tarak (let go da pazarlıkla 300 e alabilirsin hairmax marka).
    -Tavsiyem karışık gibi gelebilir fakat mevcut tedavinden çok daha sade bence: Ketoral şampuan zaten rutin şampuan kullanımı, oral fin-biotin 1 dakikanı bile almaz, akşam 1/10 doğal elma sirkeli ılık su sonrasında deri masajı , arada bir iğne arada bir lazer ve yağ karışımlı losyon.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftada 2 ketotaral, haftada 2 oral 1 mg finasteride, günde 1 medobiocomplex-e, her akşam masaj (sirkeli ılık suyla yıkadıktan sonra), 5 günde 1 dermastamp (masajdan sonra), sabah-akşam minox-finasteride-seti karışımı (mümkünse DMSO ile ve akşamları 2-3 damla emu yağı-hint yağı ilave ederek) ve son olarak da bir lazer tarak (let go da pazarlıkla 300 e alabilirsin hairmax marka).
    -Tavsiyem karışık gibi gelebilir fakat mevcut tedavinden çok daha sade bence: Ketoral şampuan zaten rutin şampuan kullanımı, oral fin-biotin 1 dakikanı bile almaz, akşam 1/10 doğal elma sirkeli ılık su sonrasında deri masajı , arada bir iğne arada bir lazer ve yağ karışımlı losyon.
    Teşekkür ederim yorumlarımnız için. Oral finas ı belki bir ay sonra bailayabilirim, topikalde dozu biraz daha arttırmayı düşünüyorum.

Lazer tarağı hiç araştırmamıştım, onu da değerlendireceğim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12