Arkadaslar bana øzelden mesajlar geliyor , bazilarini cevapliyorum bazilarini cevaplasamda gitmiyor posta kutunuz dolu oldugu icin amerikan forum sitesinde 2013 yilinda arastirma baslatilmis bu hastalik icin 2 -3 sene icinde tedavisi bulunacagi søyleniyor ancak benim pek bi umidim yok , bizim gibi dunyada gercekten cok buyuk bir kitle mevcut ve her gecen gun artiyor bir an ønce baskalarinin hayatlarida yanmamasi icin bu ilaclarin reseptlerini degistirmeleri lazim ben sadece bøyle forumlarda sizlere sesleniyorum yan etki yasayan kisiler kullanmasin diye bir kisi bile bu mesaji gørup kullanmayi birakirsa veya kullanmazsa ne mutlu bana birinin yasantisini kurtarmis olurum belki.....sadece cinsel yønden yan etki yasayanlara tavsiyem dunyanin sonu degil Gidebildiginiz yere kadar cinsellik haplari sonrasinda da ameliyat malesef ...sizi gercekten seven birini bulursaniz bunu sorun yapacagini sanmam cunku bende evlenecem ve ben durumumu anlattim isterse zorluk cikarmadan yollarimizi ayirabilecegimizi bile søyledim kabul etmedi herseye ragmen destek verdi onun varligiyla kendimi daha da sansli hissediyorum... diger turlu hic bir yan etkiye maruz kalmadim kalici unutkanlik yorgunluk vucud gibi bu tur yan etki yasayanlara ne tavsiye edebilirim bilmiyorum gercekten...kafaniza gøre hormon ilaclari kullanmayin isleri daha da berbat etmeyin amerikan sitesinde ulastigim bir turkten yardim istedim isim vermek dogru olur mu bilmiyorum istanbulda doktor ege can serefoglu bu hastalik hakkinda bilgi sahibi isterseniz bi gørusun kendisi bana bi tedavi ønerdi ancak ise yaramadi malesef bende olmadi diye sizde de olmuyacak diye birsey yok herseyiniz doktor kontrolu altinda olsun tekrar tekrar søyluyorum kafaniza gøre testestoron ilaclari kullanip dengenizi iyice bozmayin....