Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kalici yan etki yasayanlar !!!

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf şu saç olayı için gittim farklı travestilerle sohbet ettim. Androcur benzeri ilaçları bıraktığımız anda eski halimize geri dönüyoruz diyorlar. Siz de fena etki bırakmış. aklım bir türlü almıyor.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf şu saç olayı için gittim farklı travestilerle sohbet ettim. Androcur benzeri ilaçları bıraktığımız anda eski halimize geri dönüyoruz diyorlar. Siz de fena etki bırakmış. aklım bir türlü almıyor.
    finastreid,dutas,andacur hatta roaaccatune tarzı ilaçlar 5 alpha reductase bu reseptör zarar veriyor ve vücut dht bağlanmasında sıkıntı yaşıyor bunun sonucu yabancı forumlarda araştırdığım kadarıyla 1 erkekte olması gereken 10 katı testosteron yükle o erkek afedersin düz duvara tırmanır ama bu reseptörü bozulan insanlara 100 kat testo versende kanında görünüyor ama etki etmiyor kendi üstümde de denedim etki etmedi bu ilaç reseptörlerimizi bozdu ama travestilerin nasıl bozulmaz anlamıyorum sürekli oral ilaç kullanıyorlar

Yeni Üye
    O insanlar ne ilaclar kullaniyorlar o insanlarla bizim durumumuz cok farkli

Yeni Üye
    Hacim bu reseptorleri onaracak bir ilac yokmu peki. Bu receptorler vucutta ne zaman olusuosa o yastaki insanin hormon seviuesine bakilsa falan belki bir cozum olamaz mi

Yeni Üye
    Alıntı Norvecli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O insanlar ne ilaclar kullaniyorlar o insanlarla bizim durumumuz cok farkli
    çok ilginç değil mi anti androjenler östorojen hormonları 5 ar blocklama her şeyi kullanıyorlar ama kalıcı yanetki olmayabiliyor 1 ay finas kullanıp 10 yıldır sertleşme sorunu yaşayanlar var yabancı forumda bu nasıl olabilir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bellina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finastreid,dutas,andacur hatta roaaccatune tarzı ilaçlar 5 alpha reductase bu reseptör zarar veriyor ve vücut dht bağlanmasında sıkıntı yaşıyor bunun sonucu yabancı forumlarda araştırdığım kadarıyla 1 erkekte olması gereken 10 katı testosteron yükle o erkek afedersin düz duvara tırmanır ama bu reseptörü bozulan insanlara 100 kat testo versende kanında görünüyor ama etki etmiyor kendi üstümde de denedim etki etmedi bu ilaç reseptörlerimizi bozdu ama travestilerin nasıl bozulmaz anlamıyorum sürekli oral ilaç kullanıyorlar
    Roaccutane yapacağını sanmıyorum

Yeni Üye
    Finasterid kullananlarda testeToron yuklemeleri ise yaramis ama sonrasinda daha køtu olanlarda olmus veya testestoron tedavisi bitince eski haline dønende olmus ama diger ilaclari bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yan etkileri topikal finas kullanıp yaşayanlarda var mı acaba??

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bellina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Travestilerinde bozuluyor , kadınlık hormonu alan birisi demişti 4 ayda 1 kere mast yaptım diye
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yan etkileri topikal finas kullanıp yaşayanlarda var mı acaba??
    Bende topikal finansın reseptörlere etki edip edemeyeceğini merak ediyorum , ya da jinekomasti gibi yan etki yapıp yapamayacağını , aynı şekilde miracle losyon içinde bunlar olabilme ihtimali var mı yok mu aklımda bu tarz sorular var.
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon