6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Saç derisinde geçmeyen sivilceler Acil öneri yardım :(

SaçımınDoktoru Üyesi

Saç derisinde geçmeyen sivilceler Acil öneri yardım :(

Merhaba 3 4 aydır saç derimde sivilceler var en son 1 ay önce azeltin anibiotik içtim. Geçti. 1 aylık antibiotik tedaviden sonra tekrarlandı. Tekrarlama sebebi nedir yani saçtaki sivilcelerin sebebi ne olabilir. Dökülme sanki artıyor gibi yada aynı kalıyor anlamıyorum. ama sivilceler çok rahatsız ediyo lütfen bu durumla karşılaşıp tedavi bulan varsa bana da yardım ederse çok memnun olurum
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Cleocin t %1 kullanmanı öneririm. Ben kullanmıştım ve faydası olmuştu saçımdaki sivilcelere çok güzel bir sivilce ilacı
    Lakin sivilceleri biraz çabuk geçiriyor bu yüzden geçti diye hemen bırakma sakın, en az 1 şişe bitir geçti diye bırakma

https://www.guzellikcilt.com/cleocin-t-losyon/ bu linkteki şişesi olan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı .Space. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cleocin t %1 kullanmanı öneririm. Ben kullanmıştım ve faydası olmuştu saçımdaki sivilcelere çok güzel bir sivilce ilacı
    Lakin sivilceleri biraz çabuk geçiriyor bu yüzden geçti diye hemen bırakma sakın, en az 1 şişe bitir geçti diye bırakma

Saç derisi losynu değil bu saç derisini yakar. Genellikle cilt için veriyorlar. Ayrıca burdan reçete yazmak yerine fikir vermeniz daha doğru olur.

Alıntı .Space. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben nerdeyse 2 şişe kullandım saçıma ve hiç de yakmadı. Saçım çok kısa olduğu için rahatlıkla kullandım sivilcelere. Ayrıcana reçetesizde satılıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki kullanmayi biraktiktan sonra sivilceler olustumu tekrar ben azeltin antibiotik kullaniyoedum 1 ay kullandim ara vererek sonradan tamamen btince gene sivilcelee olusmaya basladi
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Evet düzensiz kullandığım için tekrardan çıkmıştı sivilceler zaten bu yüzden 2.şişeye geçmiştim. Hemen bırakmamak gerekiyor geçti diye
    Git bir cildiyeciye danış istersen ve cleocin'i söyle bakalım ne diyecek