6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Yıllardır artarak dökülen saçlarım (resimli)

Yeni Üye

Yıllardır artarak dökülen saçlarım (resimli)

23 yaşındayım ve 4 5 yıldır artarak devam eden saç dökülmem mevcut ve bu süre boyunca hiçbir tedavi doktor vs. hiçbir yerden destek almadım pek umursamıyordum açıkcası. Ama şu son 1 yıl içerisinde önler nerdeyse tamamen gitti gidecek duruma geldiği için geçde olsa biyerden tedaviye başlamak istiyorum. Dün doktora gittim saçlarıma baktı sadece ışıklı ortamda ve erkek tipi dökülmem oldugunu söyleyip ilaç yazıp kullanıp tekrar gelmemi söyledi ve yolladı ve beni pek tatmin etmedi bu sizcede dökülmem erkek tipi bir dökülme mi? Lütfen yardımlarınızı ve değerli yorumlarınızı bekliyorum nereden başlamalıyım nasıl bi tedaviyle başlamalıyım sizce dökülmenin durması için

Yeni Üye
    Evet erkek tipi genetik dökülme.
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Yeni Üye
    Nasıl bir tedaviye başlamalıyım sizce bu konu hakkında tecrübeleriniz varmıdır. En azından dökülmenin kesilmesi yada azalması için

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hehet35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir tedaviye başlamalıyım sizce bu konu hakkında tecrübeleriniz varmıdır. En azından dökülmenin kesilmesi yada azalması için
    Sitedeki tedavileri inceleyin ilk etapta minox kullanmayın. Ben topikal miracle losyon öneririm.

Cell losyon öneririm
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitedeki tedavileri inceleyin ilk etapta minox kullanmayın. Ben topikal miracle losyon öneririm.
    Siz miracle ne kadar kullandınız ? Bu elsvle piyasada yokmuş onun yerine ne kullanıyorsunuz acaba ?