7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: rogaine foam disinda propilen glikol icermeyen minoxidil?

rogaine foam disinda propilen glikol icermeyen minoxidil?

merhaba,

propilen glikol bende alerji yapiyor sac derisini cok kasindiriyor ve kurutuyor. rogaine foam disinda tr`de bulabilecegimiz pg icermeyen minoxidil var mi?
    ve neden israrla propilen glikol koyuyorlar icine bilen var mi? yani sadece alkol ve minoxidilden yapsalar olmuyor mu losyonu? alkolden daha ucuz oldugu icin mi koyuyorlar acaba.

Assos firmasının üretmiş olduğu Androvium %5 Topikal Köpük adlı minoksidil içeren ilaçta propilen glikol bulunmuyor. Ben de henüz kullanmaya başladım yakında bir konu açmayı düşünüyorum. Tr'de nedense pek bilinmiyor bu ilaç.

Saf minoxidil kesinlikle en iyisi gliserimle hazırlayın hem en taze depoda aylarca beklememiş etken oluyor hem de çok etkili kabuk vs kesinlikle olmuyor son dönemde sülfat versiyonu aldım 14 kat daha güçlü teknik olarak.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ppg tek başına iyi bir koruyucu diyebiliriz. Çözeltinin kararlı olmasını sağlar, çökmesini vs önler. Kozmetik ürünlerde de sıkça kullanılmasının sebebi raflarda uzun süre ürünün ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

Yeni Üye
    Yer
    İstanbul
    dostlar rogaine minoksil 600 tl ye 6 aylık kullanım olarak internetten satışı var diğer minoksillerden daha mı etkili sizce ? bu yüksek meblayı vermeye değermi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxil çok pahalı arkadaşlar, kullananlar çözüm için ne öneriyorlar, miracle yurtdışından temin ediyormusun gözümden kaçmış olabilir

Kirkland foam DA var mı o dediğinizden