Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ne yaptiysam olmadi degerli yorumlariniz tavsiyeleriniz ?

Yeni Üye

Ne yaptiysam olmadi degerli yorumlariniz tavsiyeleriniz ?

27 yasindayim 10 yildir sac dokulmesi yasiyorum ne yaptiysam olmadi min-dut denedim sampuanlar ilaclar oral olsun direk saca olsun herseyi denedim
    Yok ne dokulme durdu ne seyrelme azaldi artik protez sac ve sac ektirme de secenekler arasinda peki siz ne tavsiye edersiniz ? Resim ekleyecektim beceremedim (

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben sana saç ekimi kesinikle tavsiye etmiyorum, durmunu daha da kötüleştirir bu. Saç ekimi sakın yaptırma, saç ekimi yaptırıp ömür boyu pişman olabilirsin. . Saç durumunu bilmiyorum ama bence hala umut var. Düzgün bir şekilde tedaviyi uygula ilk önce tedaviye bir şans tanı. Bu losyonları kullanıp fayda etmedi diye bir şey yok. Buradaki arkadaşlar sana yardımcı olur neyi nasıl kullanman gerektiği hakkında. Çok geçmiş olsun.

Birde, Sclinic diye bir klinik var saç mezoterapi yapan. instagram'dan bakabilirsin sonuçları çok iyi görünüyor ekimden iyidir.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğrafları hızlıresim'e yükleyin daha sonra linkleri kopyalayıo buraya yapıştırın.

Buradaki tedavileri de dene herhangi bir sonuç almazsan saç ektirmeyi düşünebilirsin ama ekim içinde alanın uygunluğu önemli protez içine hiç girme rezillik.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sana saç ekimi kesinikle tavsiye etmiyorum, durmunu daha da kötüleştirir bu. Saç ekimi sakın yaptırma, saç ekimi yaptırıp ömür boyu pişman olabilirsin. . Saç durumunu bilmiyorum ama bence hala umut var. Düzgün bir şekilde tedaviyi uygula ilk önce tedaviye bir şans tanı. Bu losyonları kullanıp fayda etmedi diye bir şey yok. Buradaki arkadaşlar sana yardımcı olur neyi nasıl kullanman gerektiği hakkında. Çok geçmiş olsun.

Birde, Sclinic diye bir klinik var saç mezoterapi yapan. instagram'dan bakabilirsin sonuçları çok iyi görünüyor ekimden iyidir.
    Hocam instagram'a bakarsak arenemed dünyanın en iyi ekim merkezi gibi duruyor ama öyle değil maalesef. Dediğin sayfanın sonuçları pek inandırıcı gelmedi.

Yeni Üye
    resimag.com/p1/e499bf74d75.jpeg

Yeni Üye
    resimag.com/p1/6c5cd2648e4.jpeg

Bir an benim kafayı çekip attın sandım aynısı beyazlıklar dahi aynı bnde ne denesiysem olmadı belki de bizim saç tipimiz tedavilere yanıt vermiyordur

Yeni Üye
    oral ilaç dediğiniz hangi ilaçları içtiniz losyon olarak neler kullandınız

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Dermaroller ile losyonları düzenli kullanırsan oralar 3-4 ayda dolacaktır. Sabah akşam losyonları düzenli kullan göreceksin buraların dolduğunu.

dermaroller için kaç cm olması daha iyi olur sizce?

Sayfa 1/3 123 SonSon