Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Haironplus hakkında yorumunuz ne olur🤔🤔

Yeni Üye

Haironplus hakkında yorumunuz ne olur🤔🤔

Herkese merhaba arkadaşlar .Haironplus araştırma aşamasındayım ben kullanmadım ancak yeğenimin arkadaşı kullanmış oda başka birinde işe yaradığını görüpte kullanmış vs . Kullananlar ciddi saç çıkışı gözlemlemiş içeriği etken maddeleri ve yan etkileri hakkında fikir sahibi arkadaşlar bir el atabilirler mi . Bu arada araştırmalarım sonucunda çoğu berberde satışını yapıyor koyu mavi losyon renginde olan . Bir eczacı arkadaşın anlattığının aynısı aktarıyorum ; %50 minoxidil fiasterid gibi etkenlerde barındırıyormuş içinde ne derece doğru orası tartışılır. Yabi bunlar sığ bilgiler daha çok derin ve net bilgiler lazım. Konu hakkında üstadların bilgilerine talibim) .
    Konu Chiron tarafından (25.03.2019 Saat 23:50 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye season - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Daha dün araştırdım bu konuyu saç çıkaran mavi solüsyon adı altında satılan ilacı çoğu kişiden duydum ve gözlerimle etkilerini gördüm. Saç çıkaran mavi solüsyonu mardinli eczacı üretiyormuş diyolar heryerde ve ilaç markasız yarı şeffaf şişede satılıyor ama satan adamla konuştum birazda adamı araştırınca bu solüsyonun aslında haironplus olduğunu gördüm. Bende bu iki solüsyonun aynı olduğunu netleştirirsem markasız olan yerine haironplus almayı düşünüyorum.

Alkole bir kutu proscarı boşaltın bekleyin bir kaç gün mavi renkli çok pahalı sözde bitkisel losyona ulaşmış oluyorsunuz. Bunu farkeden çıkacak mı diye bekliyorum ama hala çıkmadı şaşırtıcı şekilde.... Etkentedavi biyokimya bilmeyen araştırmamış ilk defa etken kullanıp yanetki nedir terminolojik olarak bile bilmeyen kitlenin gittiği yoldan gitmeyin size yakışmaz olmaz bu siteyi bu yüzden kurmadık...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alkole bir kutu proscarı boşaltın bekleyin bir kaç gün mavi renkli çok pahalı sözde bitkisel losyona ulaşmış oluyorsunuz. Bunu farkeden çıkacak mı diye bekliyorum ama hala çıkmadı şaşırtıcı şekilde.... Etkentedavi biyokimya bilmeyen araştırmamış ilk defa etken kullanıp yanetki nedir terminolojik olarak bile bilmeyen kitlenin gittiği yoldan gitmeyin size yakışmaz olmaz bu siteyi bu yüzden kurmadık...
    evet içinde keskin bir koku var bende ya aseton ya da saf alkol olabileceğinden şüphe ediyordum.ancak bunlar saç nasıl çıkartıyor daha çok zararı olmaz mı?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ciddi misin sen ya ��
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Banned
    Alıntı season Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dün araştırdım bu konuyu saç çıkaran mavi solüsyon adı altında satılan ilacı çoğu kişiden duydum ve gözlerimle etkilerini gördüm. Saç çıkaran mavi solüsyonu mardinli eczacı üretiyormuş diyolar heryerde ve ilaç markasız yarı şeffaf şişede satılıyor ama satan adamla konuştum birazda adamı araştırınca bu solüsyonun aslında haironplus olduğunu gördüm. Bende bu iki solüsyonun aynı olduğunu netleştirirsem markasız olan yerine haironplus almayı düşünüyorum.
    evet mardinli eczacı üretiyormuş.tahtakale laleli gibi yerlerde satanları varmış.

Yeni Üye
    Üstadım dediğim gibi bana yakın biri yeğenim yani kullanınca merak ettim haliyle güvenilir m! değil mi diye .. Bu siteye ve üyelerine güvendiğin içinde fikir sahibi olalım diye konuyu açtım . Bu saç olayında engin bilgilerinize herzaman ihtiyaç duyuyoruz.
    Konu Chiron tarafından (31.03.2019 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ciddi misin sen ya ��
    Daha önce niye yoktu bu mucitler ? hepsi sitemizi takip ediyor eczaneden antiandrojenleri kafalarına göre alkolde ezip satıyorlar temel aldıkları fikir ise miracle maviler proscar beyazlar aldactone /androcur çeşitlirenklerde olanlar dutas vs sağlığınıza ve paranıza yazık etmeyin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Ozel mesj attimhocam donus yapabilirmisin?

Kesinlikle içeriği tam olarak öğrenilmeden bulaşılmaması gerektiğini düşünüyorum.İllaki bir yan etki beklenebilir bu tarz ilaçlarda ama nasıl bir yan etki ? Bu önemli.Mesela kafa derisinde soyulmada yapabilir,erkeklik hormonunu bitirebilirde.
    Bence biz en azından bu işte az buçuk bilgi sahibi olan kişiler olarak içeriği açıklanana kadar beklemeliyiz.Şuan kullananları bence denek olarak kullanıyorlar.Eğer birisine birşey olursa veya birisi ölürse hiç böyle bir ürün yokmuş gibi kaybolacaklar,o yüzden içerik,satıcı bilgisi,üretim yeri gibi bilgiler paylaşılmıyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon