Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Haironplus hakkında yorumunuz ne olur🤔🤔

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilmediğiniz dozlarda, bilmediğiniz etkenleri kullanmak buna bitkisel adı altında satılan ilaçlarda dahil kalıcı hasarlara yol açmanız işten bile değil.

Banned
    bide bunun instada ve face '' sac ekimine son '' adlı bir sayfa var.onlardan saç cıkışı garantili cıkmazsa para iade ürünü satıyolar

Yeni Üye
    Araştırdığım kadarıyla 3 farklı isim ve şekilde tanıtılan, ancak kaynağı aynı olduğunu düşündüğüm mavi losyonlar var. İsimler şu şekilde : haironplus , saçekimine son , Bingöllü fatih saç çıkaran losyon şeklinde .Bingöllü fatih saç çıkaran losyon güya patentinide almaya niyetli losyonun.Season hocam Özelden mesaj attım dönüş yaparmısınız .
    Konu Chiron tarafından (04.04.2019 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.

Alkole bir kutu proscarı boşaltın bekleyin bir kaç gün mavi renkli çok pahalı sözde bitkisel losyona ulaşmış oluyorsunuz. Bunu farkeden çıkacak mı diye bekliyorum ama hala çıkmadı şaşırtıcı şekilde.... Etkentedavi biyokimya bilmeyen araştırmamış ilk defa etken kullanıp yanetki nedir terminolojik olarak bile bilmeyen kitlenin gittiği yoldan gitmeyin size yakışmaz olmaz bu siteyi bu yüzden kurmadık...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyonun mavi renkli olması proscarda yardımcı madde olarak kullanılan indigo carmin renklendiricisinden kaynaklı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    pembe olan losyonda dianeli diye tahmin ediyorum. adam bide sinirli sayida 100 tl yazmis, 100 tl ye o losyondan 10 tane uretirim,gordugunuz yerde resmini cekip bimer kanaliyla saglik bakanligina sikayet ediniz, erkeklik hormonlari cok hassastir, yarilanma sureleri de bu isi cozmez.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12