10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İlk tedavi İçin Min-DUT mu Miracle Losyon mu ? RESİMLİ

Yeni Üye

İlk tedavi İçin Min-DUT mu Miracle Losyon mu ? RESİMLİ

Arkadaşlar Merhaba Uzun zamandır forumu takip ediyorum. Bi tedaviye başlamak istiyorum. Sizce Min-dut mu miracle losyon mu ? Minoksilin döngü olayı biraz beni geri çekiyor. Miracle Losyon sizce önde ki açıklığı kapatır mı ? Resimleri ekliyorum

https://i.hizliresim.com/zjo2JD.jpg
    https://i.hizliresim.com/mMay58.jpg
    https://i.hizliresim.com/alaQD4.jpg
    https://i.hizliresim.com/EmBdpz.jpg

Kardeşim dutasteridile ben oynadım sen oynama erkekliğini alır eline verir ben sana söyleyim çok pişman olursun.Biraz araştır dutasteridi insanlar üstünde ki ve fareler üstündeki deneyleri sonra karar ver.Minoxil kullan doğal yollardan dht engellemeye bak.

Yeni Üye
    Alıntı West Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim dutasteridile ben oynadım sen oynama erkekliğini alır eline verir ben sana söyleyim çok pişman olursun.Biraz araştır dutasteridi insanlar üstünde ki ve fareler üstündeki deneyleri sonra karar ver.Minoxil kullan doğal yollardan dht engellemeye bak.
    Topikalde sorun yaşayan yok diye biliyorum forumda ama bende aslında hormonal yan etkisi olan ilaçlara sıcak bakmıyorum. Minoksile de daha kötü olmsından korktuğum için başlayamıyorum. Senin tedavini öğrenebilir miyim ? Ya da minoksil kullandın mı hiç ?

Alıntı srknozdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikalde sorun yaşayan yok diye biliyorum forumda ama bende aslında hormonal yan etkisi olan ilaçlara sıcak bakmıyorum. Minoksile de daha kötü olmsından korktuğum için başlayamıyorum. Senin tedavini öğrenebilir miyim ? Ya da minoksil kullandın mı hiç ?
    Deri yoluyla geçiyor dutasterid beni tedavime konularımdan bakabilirsin

Yeni Üye

Anladım teşekkür ederim yorumların için

Dutasteridin yarılanma ömrü yaklaşık 1 ay e topikalde olsa uygulama sayısı arttıkça birikiyor ve sistemik yan etkş görülüyor.Setinin yarılanma ömrü 12 saat mesela aradaki fark çok fazla ve antiandrojen değil çok daha güvenli.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Yeni Üye
    Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutasteridin yarılanma ömrü yaklaşık 1 ay e topikalde olsa uygulama sayısı arttıkça birikiyor ve sistemik yan etkş görülüyor.Setinin yarılanma ömrü 12 saat mesela aradaki fark çok fazla ve antiandrojen değil çok daha güvenli.
    Seti ve cell şakakda ki açılmayı kapatır mı sence ? Aslında bende seti ve cell taraftarıyım da şu an temin edemedim en azından bi kaç ay başka bi tedavi uygulama arayışındayım

Hocam min dut derken minoxil içine avodart katıyordum. Yani bunları karıştırma mı diyorsun ?

Tabiki kapatma potansiyeli var her etken gibi
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Alıntı dgknoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam min dut derken minoxil içine avodart katıyordum. Yani bunları karıştırma mı diyorsun ?
    Aynen doğru anladınız hocam minoxilin içine dutasterid katıp kullanmayın bulaşmayın böyle ilaçlara bırakın saçınız dökülsün gerekirse biliyorum nasıl bir piskoloji oldugunu bende o piskolojiden geçtim ama inan bana cinsel açıdan yan etki gördüğün zaman keşke kafam ayna gibi olsaydıda böyle olmasaydı dersin. Avodartın kapsülüyle bile oynamak sıkıntılı mesela günde bir tane oral aldığını düşün doz belli ama kafana püskürttügünde ne kadar dozun kana karıştıgını anlayabilecekmisin? Oral bile çok tehlikeliyken mantıklı gelirse kullanın yani ben yandım siz yanmayın diye söylüyorum arkadaşlar bulaşmayın bu ilaçlara sadece minoxil kullan doğal yollardan dht engellemeye falan çalış dutasteridi kaç yıl kullanabileceksin ? bıraktığın anda saçların yine gidecek ama erkekliğinden elinden gitmiş olacak.