3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Bu da benim hikayem (resimli)

Yeni Üye

Bu da benim hikayem (resimli)

Merhaba arkadaşlar, ben 25 yaşında 5,6 yıldan beri saç dökülmesi yaşayan birisiyim son 2 seneden beri saçlarımı 3 veya 1 numaraya vurduruyorum artık bundan da sıkıldım sağlıklı saçlarıma kavuşmak istiyorum görüldüğü üzere kafam açık ama tüyleşmeler mevcut bunun için öneri ve tavsileriniz nedir paylaşırsanız sevinirim.

Dostum, saçlarında tüylenme varken saç ektirme yoluna gitmeni tavsiye ediyorum. Kafandaki ve ensendeki saçlar ne kadar güçlü ise ki şu an ensen gayet iyi. Sonuç o kadar iyi olur. Saç ektir seneye bugün gönül rahatlığı ile paylaş. Şu an losyonla veya başka bir ilaçla zaman kaybetmiş olursun diye düşünüyorum. Bu arada bir şansın daha var ki alın çizgin net şekilde bozulmamış. Saç ekimi için ciddi bir avantaj. Zaman kaybetmeden bir merkeze görünmeni öneriyorum, fiyatı da makul sonuç alma yüzdesi de.

Yeni Üye
    saç ekim için çok düşündüm açıkçası ama nereye gideceğim konusunda ciddi şüphelerim var bazı saç ekimler gayet güzel olurken bazısı çok saçma duruyor. yorumun için teşekkür ederim.