2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: prp ve mezoterapi

Yeni Üye

prp ve mezoterapi

selamlar arkadaşlar saçlarına prp yaptıran var mı özellikle saçları güçlendirmek kalınlaştırmak için faydası oluyor mu bu konuyla ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yeni Üye
    Ben bugüne kadar 3-4 kere doktorlarla görüştüm. Özel hastane, devlet hastanesi, üniversite hastanesi felan hepsine gittim.
    Hatta İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Saç Bilimleri Merkezinden bile randevu aldım ama 29 Temmuz'a verdiler randevuyu.
    Tıbbın bir çözümü olduğunu düşündüm hep ancak bugün kanaat getirdim ki bir çözümü yok bu işin.

Geçen sene doktor (özel hastanenin kendi dermotoloji doktoru oluyor kendisi) yaptırma, sürekli yaptırmazsan bir faydasını göremezsin demişti. İçimden ne kadar dürüst adam yaptırmaktan vazgeçtim.

Bugün yine çok kaliteli bir özel hastaneye gittim, belki bir çözüm sunarlar diye. Ancak o da yanındaki reklam içeren şampuan, tabletleri verdi. Birkaç vitamin ilacı yazdı. Saçlarının çıkmasını değil de korunmasını istiyorsan bunlara ek olarak prp + mezoterapi yaparsan yeterli olur dedi.

Sonrasında prp + mezoterapi fiyatını sordum. 4 seans prp ve mezoterapi fiyatına 3.500 TL dediler. Yine kararsız kaldım, 3 sene böyle idare etsem 10 bin lira yapıyor.

Buraya yeni üye oldum, inceliyorum, bakalım...