Sayfa 1/6 123 ... SonSon
51 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Oral ilaç kullananlar gelin dertleşelim

Yeni Üye

Oral ilaç kullananlar gelin dertleşelim

oral ilaç kullanmak bana göre bir insanın yapabileceği en büyük hatalardan birisi ama insan bazen çaresiz kalıp bir hata yapıp kullanabiliyor burada oral andacur diane35 ve aldactone kullanıp uzun süre geçmesine rahmen yanetkilerini aşamamış ya da yanetkileri düzeltmek için ne gibi yollar izlediklerini yazabilirler mi
    kullandıklarım miracle losyon: 1 yıl 2 hafta kadar süre de andacur kullandım ve ben de kalıcı olarak yorgunluk unutkanlık aşırı halsizlik ilk başlarda karşı cinse olan ilgi sıfıra indi o zamanla düzeldi ama hala diğer yanetkiler düzelmedi çözüm önerileriniz nedir doktora onlarca kez gittim tüm tahliller hormonlar normal görünüyor malesef bu beyinde bıraktığı kalıcı etki belki çözüm bulan olmuştur diye buraya yazıyorum gelin dertleşelim.

Yeni Üye
    Öncelikle geçmiş olsun.. Ben tavsiye vermeden önce merak ettiğim bu yan etkilere rağmen tedavinizde olumlu bir sonuç alabildiniz mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    O sure zarfinda basari ne durumdaydi

Yeni Üye
    dökülmeyi tamamen kesti o sürede ama inan çok yanetki yapıyor o sersemlik depresyon hali kaslarda güçsüzlük insanı bitiriyor bırakınca da dökülme tekrar başlıyor oral ilaç kesinlikle kullanmayın kullananlar yanetkiye nasıl çözüm buldu onu merak ediyorum tamamen düzeldiler mi

Yeni Üye
    Bende hormon bozukluğu var o yüzden aldacton kullanmak zorundayım🙄

SaçımınDoktoru Üyesi
    geçmiş olsun.bende iki dönem kullandım andracuru. ilk dönem 3 ay ve ikinci dönem 3 ay olmak üzere toplamda 6 ay kullandım. ilk dönemde yaşadığım yan etkiler ilacı bırakınca geçti ancak ikinci dönemden sonra ki yan etkiler kalıcı oldu. sizin bahsettiğiniz yan etkilerin haricinde artı olarak vücut kıllarımda seyrelme yaşadım( bacak,göğüs,sakal,saç ) saçlarım o günden sonra çıkmıyor.uzamıyor uzayanlar tek tük ilginç bir şey yani.

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun da yani bi saç için böle kafanıza göre oral ilaç içmeler onu bunu alıp sürmeler ben bu foruma uzun zamandır üyeyim sürekli takip ederim çok konuşmam uzaktan izlerim neyse konuya geleyim benımde saçlar dökülüyor ediyor açılmalar mevcut ama bilinen basit tedavileri yapmışımdır hep ve ne yaparsanız yapın bu saç gidecek he bazı hormon ilaçlarını kullanmadığınız sürece ve foruma dikkat edersen başarı oranları hep kısa vadededir yapılan şeyler kesinlikle boş değil dökülmeyi en kötü yavaşlatıyor buda başarıdır. Benden sana söylemesi basit ve yanetkisiz topikaş tedavi uygula. Senin yan etkilere gelecek olursakda senin olayın tamamiyle PİSİKOLOJİK. Translar bile senin kullandıgın şeylerin kat ve katını kullanıyorki dönüşüm gerçeklessin diye sen atmıssın bir kaç tane hap başına gelmeyen kalmamış bide geçmemiş. Geçmiş olsun tekrardan biraz kafanı toparla saçı başı çıkar kafandan mutluluk bir kaç tüyden ibaret değil..

Yeni Üye
    Alıntı Ppatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende hormon bozukluğu var o yüzden aldacton kullanmak zorundayım��
    erkeklerde androjenler farklı işliyor testosteron üretimini baskıladığından unutkanlık depresyon hali yorgunluk kaslarda zayıflama başlıca etkileri

Yaklaşık bir buçuk yıl kadar oral finasterid kullandım 6-7 ay kadar min dut kullandım çok pişmanım burdan oral kullanacak arkadaşları çok ciddi bir şekilde uyarıyorum bende ilaçları bıraktıktan sonra geçer nasıl olsa diyerek kafamda saç çıkaracam diye cinsel gücümden oldum bel bölgemde bacaklarımda aşırı yağlanma oldu jinekomasti çok olmadı ama az da olsa jinekomasti oldu. Evlendim ve ilaçları bıraktım şuan 1 yıla yaklaşıyor ve yan etkilerden kurtulmuş degilim cinsel ilişki sıklıgım 2 haftada 1 nerdeyse. Şimdi spora başladım sağlam bi diyetle yağlardan kurtulmayı planlıyorum tedavi olarak tek yapabilecegim şuan bu ürologa gittim androjenlerin normal dedi ereksiyon hapı yazdı gönderdi bir kaç defa kullandım ereksiyon hapından dolayı spermimden kan falan geldi.Şuan cocugum yok 1 yıldır evliyim cocugum olacak mı ona bile şüpheliyim.İlaç kullanacaklara duyuruyorum cinsel hayatınızı öldürecekseniz benim için çokta önemli degil iktidarsızda gezerim diyorsanız kullanın arkadaşlar bu ilaçları.
    Son olarak proviron kullanmayı düşünen veya kullanan oldu mu rastgele eczaneden gidip alıp başlamayı düşünüyorum bazen artık doktora gitmeye bile çekinir oldum.

Yeni Üye
    Alıntı West Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık bir buçuk yıl kadar oral finasterid kullandım 6-7 ay kadar min dut kullandım çok pişmanım burdan oral kullanacak arkadaşları çok ciddi bir şekilde uyarıyorum bende ilaçları bıraktıktan sonra geçer nasıl olsa diyerek kafamda saç çıkaracam diye cinsel gücümden oldum bel bölgemde bacaklarımda aşırı yağlanma oldu jinekomasti çok olmadı ama az da olsa jinekomasti oldu. Evlendim ve ilaçları bıraktım şuan 1 yıla yaklaşıyor ve yan etkilerden kurtulmuş degilim cinsel ilişki sıklıgım 2 haftada 1 nerdeyse. Şimdi spora başladım sağlam bi diyetle yağlardan kurtulmayı planlıyorum tedavi olarak tek yapabilecegim şuan bu ürologa gittim androjenlerin normal dedi ereksiyon hapı yazdı gönderdi bir kaç defa kullandım ereksiyon hapından dolayı spermimden kan falan geldi.Şuan cocugum yok 1 yıldır evliyim cocugum olacak mı ona bile şüpheliyim.İlaç kullanacaklara duyuruyorum cinsel hayatınızı öldürecekseniz benim için çokta önemli degil iktidarsızda gezerim diyorsanız kullanın arkadaşlar bu ilaçları.
    Son olarak proviron kullanmayı düşünen veya kullanan oldu mu rastgele eczaneden gidip alıp başlamayı düşünüyorum bazen artık doktora gitmeye bile çekinir oldum.
    proviron klomen nolvadex hepsini denedim çözüm olmadı kendi kendine düzelir dedim düzelmiyor da çok uyku hali ve semsemleme hissi var sizde de böyle mi ilaç olarak çözüm bulmak çok zor sayamadığım kadar çok doktora gittim hepsi normal değerlerin diyip yolluyor ya da psikolojik diyor

Sayfa 1/6 123 ... SonSon