Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
51 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Oral ilaç kullananlar gelin dertleşelim

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    androcuru 1 seneye yakın kullandım saç için faydalı olmadı mecburen bırakmak zorunda kaldım karın bölgemde ağrılar başlamıştı gittikçede şiddetleniyordu bu ilacı kesinlikle tavsiye etmem
    Hocam cinsel açıdan yan etki oldu mu?

Yeni Üye
    Alıntı West Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam cinsel açıdan yan etki oldu mu?
    Posta kutunuz dolmuş mesaj atılmıyor

Bu konuya özellikle oral dutasreid finastreid ve andacur oral kullananlar ne yaptılar yan etkileri geçtimi yazsalar

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.5 ay androcur kullandım, cinsel hayatım bitti yani sertleşme gerçekleşmiyordu. Onun dışımda 8 yıldır finasteride kullanıyorum yan etki görmedin
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 ay androcur kullandım, cinsel hayatım bitti yani sertleşme gerçekleşmiyordu. Onun dışımda 8 yıldır finasteride kullanıyorum yan etki görmedin
    Andacur bıraktıktan sonra düzeldi mi vücut şuanda ne durumda

SaçımınDoktoru Üyesi
    cinsel açıdan yan etkisi oldu ama çokta sıkıntı yaratacak kadar değildi

Yeni Üye
    Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cinsel açıdan yan etkisi oldu ama çokta sıkıntı yaratacak kadar değildi
    ilaç bıraktıktan sonra oluşan yanetkiler için hangi ilaçları kullandınız kan değerleriniz ve hormon değerleriniz nasıldı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bellina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilaç bıraktıktan sonra oluşan yanetkiler için hangi ilaçları kullandınız kan değerleriniz ve hormon değerleriniz nasıldı
    her hangi bir test yaptırmadım ve ilaç kullanmadım, çok şükür bende kalıcı yan ekti bırakmadı kullandığım hiç bir ilaç

Yeni Üye
    Alıntı bellina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkeklerde androjenler farklı işliyor testosteron üretimini baskıladığından unutkanlık depresyon hali yorgunluk kaslarda zayıflama başlıca etkileri
    bende dhea-s yüksekliği var yani hormonlarım bozuk saçlarım çok dökülüyor erkek tipi tüylenmem var 2 aydır aldactın kullanıyorum faydasını göremedşm napıcaö bilmiyorum çok çaresizim

Yeni Üye
    Bende androcür kullandım.Az daha kimyasal hadım oluyordum , saçlarımı da mahvett, tamamen kelleştirdi beni.Sürekli döktü.

Şu anda da psikolojik sorunlar yaşıyorum , 10 yıl vücut geliştirme sporu yaptım , saçlarımı kaybettiğim için kendimi toplumdan dışladım.
    Sporu bıraktım , yemeğe verdim kendimi. 40 kilo aldım , felan filan.Evet evet , bunların tek sorumlusu KELLİK.

Yeni Üye
    Alıntı Gokhany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende androcür kullandım.Az daha kimyasal hadım oluyordum , saçlarımı da mahvett, tamamen kelleştirdi beni.Sürekli döktü.

Şu anda da psikolojik sorunlar yaşıyorum , 10 yıl vücut geliştirme sporu yaptım , saçlarımı kaybettiğim için kendimi toplumdan dışladım.
    Sporu bıraktım , yemeğe verdim kendimi. 40 kilo aldım , felan filan.Evet evet , bunların tek sorumlusu KELLİK.
    brain fog ve sürekli halsizlik gibi kalıcı yanetki bıraktı mı

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon