Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
51 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Oral ilaç kullananlar gelin dertleşelim

Alıntı bellina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proviron klomen nolvadex hepsini denedim çözüm olmadı kendi kendine düzelir dedim düzelmiyor da çok uyku hali ve semsemleme hissi var sizde de böyle mi ilaç olarak çözüm bulmak çok zor sayamadığım kadar çok doktora gittim hepsi normal değerlerin diyip yolluyor ya da psikolojik diyor
    Ben bugün provirona başladım günde bir tane kullanacam bende sadece seksüel problemler var üroloğa gittim aynı şekilde psikolojik diyip gönderdi inşallah provirondan olumlu sonuç alırım ilerleme kaydedersem burdan yazarım

3 gündür günde 3 tablet proviron kullanıyorum şuan sorunlarım hala devam ediyor bir artısı olmadı acaba bir kutuyu komple mi bitirmemiz gerekiyor?

Yeni Üye
    Alıntı West Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 gündür günde 3 tablet proviron kullanıyorum şuan sorunlarım hala devam ediyor bir artısı olmadı acaba bir kutuyu komple mi bitirmemiz gerekiyor?
    benim denediğim ilaçlar
    proviron shbg bağlanması için sonuç işe yaramadı
    klomen+nolvadex testosteron ve sperm artışı için sonuç işe yaramadı
    cabaser prolaktin düşürmek için işe yaramadı

ben çözüm bulursam buradan paylaşıcağım bu derdi kimse yaşamasın diye oral ilaçtan uzak durunuz doktorlar psikolojik diyor yolluyor malesef doktorlar ilgilenmiyorlar

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Oral ilaç kullananlar psikolojik, ruhsal olarak bir değişiklik oldu mu sizde? Örn. depresyon, ölüm korkusu, ölümü çok fazla düşünmek, aşırı hassas olma vb.

Ben kullandığım dönemlerde üniversitedeydim ruhsal yada piskolojik sorunlarım olmadı depresyondur ölüm korkusudur bunların hiçbiri yoktu hatta cinsel problemim de yoktu ilaçları bıraktıktan sonra olmaya başladı 25.03.2019da tekrar doktora gidecem endokrin bölümüne gidip tüm değerlerimi kontrol ettirecegim.

Yeni Üye
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral ilaç kullananlar psikolojik, ruhsal olarak bir değişiklik oldu mu sizde? Örn. depresyon, ölüm korkusu, ölümü çok fazla düşünmek, aşırı hassas olma vb.
    psikolojiyi altüst ediyor depresyon ne bilmeyen insandım ben aşırı duygusal depresif hale getirdi sürekli uyku halleri odaklanmada zorluk çekme unutkanlık bunlar beyine zararları vücuda zararları yağlanma kilo artışı cinsel istek sıfıra inebilir burada bu sıkıntıları çeken başka insanlar varsa gelsin anlatsın belki çözüm bulur dertleşiriz diye böyle bir konu açtım inanın saç dökülmesi zor ama benim bu etkiler çok daha zor

Yeni Üye
    Ben kullandığım dönemlerde üniversitedeydim ruhsal yada piskolojik sorunlarım olmadı depresyondur ölüm korkusudur bunların hiçbiri yoktu hatta cinsel problemim de yoktu ilaçları bıraktıktan sonra olmaya başladı 25.03.2019da tekrar doktora gidecem endokrin bölümüne gidip tüm değerlerimi kontrol ettirecegim.
    ilaçlara ilk başlayınca hiç bir şey anlaşılmıyor zamanla ortaya çıkıyor sorunlar endokrin hormon testi yaptırıp psikolojik diyecek ben sana söyleyim yapacağını defalarca denedim doktorlar bu konuda malesef ya bilgileri yok ya da ilgilenmiyorlar inanın çözüm için çok iyi doktorlara gittim ama ilgilenen malesef yok

Merak ettigim forumda andrucor kullanlar falan vardı acaba onlar ne durum da yan etki görmeme ihtimalleri çok düşük tedavi oluyorlar mı hangi yolları deniyorlar burda bizle paylaşıp yardımcı olsalar cok faydalı olur diye tahmin ediyorum

Yeni Üye
    Merak ettigim forumda andrucor kullanlar falan vardı acaba onlar ne durum da yan etki görmeme ihtimalleri çok düşük tedavi oluyorlar mı hangi yolları deniyorlar burda bizle paylaşıp yardımcı olsalar cok faydalı olur diye tahmin ediyorum
    Ben de konuyu o yüzden açtım andacur 1 aydan fazla kullanan insanlar kalıcı yanetki görmüştür belki düzeltecek çözüm bulmuşlardır diye kobuyu açtım uzun süre kullananlar zaten kısırlığa kadar gider gibi geliyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    androcuru 1 seneye yakın kullandım saç için faydalı olmadı mecburen bırakmak zorunda kaldım karın bölgemde ağrılar başlamıştı gittikçede şiddetleniyordu bu ilacı kesinlikle tavsiye etmem

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon