Merhaba ben 25 yaşındayım 7 yıldır saçlarım dökülüyor dhea-s değerim çok yüksek hormon bozukluğum var bu yüzden 2 yıl önce 6 ay diane35 ve andrcur kullandım ama hiç bi faydasını göremedşm 1 yıl öncede 6 ay hergün aldacton 100 mg kullandım ilk gün bile saçlarımın dökülmesi ciddi oranda azalmıştı günde 500-600 olan dökülme 30 lara inmişti ama 4 ayın sonucunda aldactonda etki etmedi dökülme tekrar başladı bende ilacı bıraktım bi kaç aydır çok yoğun bi dökülme yaşıyorum saçımı yıkamaya korkuyorum yıkadıktan sonra üşenmedim saydım 600 tel saçım döküldü gün içi dökülenler ve bi kaç aydır hep böyle oluyo 2 yıl önceye kadar saçım idare edicsk durumdaydı önceden o kadar gürdü ki sırma gibi saçlarım vardı şuan 5te 4ünğ kaybettim diyebilirim saçımın orta çizgisinde ve önlerde kellik mevcut şuan ama her yerden dökülüyo diğer yerlerde de seyreklik mevcut şuan hiç bişey yapmıyorum umudumu kaybettim.. ama en azından çabalamak istiyorum arkadaşlar ne yapmalıyım neler kullanmalıyım tavsiyelerinize ihtiyacım var.