2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Minoxille ilgili çok önemli sorularım var

Yeni Üye

Minoxille ilgili çok önemli sorularım var

Arkadaşlar merhaba öncelikle ben çok agresif dökülmesi olmayan hatta dermatoloğun bile kullanma gereksinimi gòrmediği bir minox kullanıcısıyım geçen yıl yaklaşık olarak 6 7 ay kullanmıştım sonra bir süre ara verdim ve şuan 3 aydır tekrar kullanmaktayım şimdi minox hakkinda bir kaç sorum var benim cildim yani yüzüm gerçekten bebek suratı gibi temiz di tek bir sivilcem bile yoktu ama bu 2 yıl içerisinde gerçekten kirmizi küçük lekeler hafif alın bölgemde kırışıkliklar oldu sizce minoxun bir yan etkisi olabilirmi çünkü bazı yabancı forumlarda ciltte kollejen salınımını inhibe ettiği ve ciltte kırışıklıklar ve göz altı morlukları oluşturduğu yazıyor kırışıklıktan ziyade sivilcemsi kırmızı lekelerim var bu konu hakkinda bilgi sahibi olan birisi varsa beni aydınlatabilir mi lütfen yaşım 21 saçma bir kullanış tarzımda var bu arada sabahları kullandığımda 15 dakika içinde kurutuyorum saçımda akşamları normal bir şekilde sıkıp bırakıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minox bırakınca çıkan saçlar döküldü mü eski haliyle çok fark var mı ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi