Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: growband

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

growband

değerli üyeler, aşağıdaki linkte mevcut olan ürüne yeni denk geldim, çalışma mekanizması scalp dokusu üzerindeki stresi ve baskıyı azaltması imiş, tansiyon aleti gibi çalışıyor sanırsam. ne kadar etki eder muamma lakin pek iddiali konuşuyorlar. belki isteyenler kendileri benzer bir mekanizmayı kendileri yapıp deneyebilirler.
    https://www.hairlossrevolution.com/hairguard/growband/
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu cihaz bizim yaptığımız masaj gibi bişey yapmıyor mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    297 dolar ucuz sayilmaz. kesin ise yarayip yaramadigini bilsek alinir ama yinede ise yaramayacaksa 300 dolari cöpe atmis oluruz.
    biraz reklami yapilsa hemen aliexpresste felan cakmasi satilmaya baslar aslinda

Yorumlara baktım da lazer tarak çıktığında da benzeri şeyler söylenmişti. Zaten artık bilinen şeyler. İğneleme ve masaj ile benzer etki sağlanabilir bence.

büküm kapasitesini görmek gerek, şiddetten kaybetse de zamandan kazanç sağlar gibi görünüyor. kendi imkanlarıyla yapabilecek biri deneyimlese iyi olurdu
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hayır stres bölgesi oluşturuyor yani erkek tipi dökülme bölgesini karantinaya alıyor. Bunu basınçla yapıyor. Bir nevi kupa çekme gibi.

50 liralık tansiyon aletinden bozma birşeyler yapılabilir belki.

daha doğrusu basınca bir nevi tampon bölgesi oluşturuyor. ben mekanik büküm olmadığı sürece istenen etki alınamayacağını düşünüyorum lakin anlamamız için benzer bir mekanizma yaratmamız gerek. 300 dolar çok fahiş bir fiyat katılıyorum, biri benzer bir şey geliştirse veri toplanabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu çok basit bir mekanizma. Basınca dayanıklı bir elastomer bulabilsem yapabilirim. Manuel el pompası iş görür. Benim aklıma aslında 300 dolarlığın tersine çalışan bir mekanızma geldi. Çocukluğumuzda balonu şişirip patlatınca parmağımıza yapışır kalırdı. O mantıkla, şişirip kafamıza takıp, içindeki havayı atarak negatif stres bölgesi oluşturulabilir mi? Ki bu mümkün, işe ne kadar yarar bu araştırma beni aşar. Ama mantıken faydalı olur gibi geliyor bana.

SaçımınDoktoru Üyesi
    basit cihaz en fazla 50 dolar eder, bilişim vadisindeki arkadaşlarıma bi gosteririm, basit bi titresimli motorla yapilir bu. tansiyon mantigi bana her zaman dogru gelmiştir, ama kamiye katılıyorum, en etkiki tedavi su anda masaj, dogru bicimde, uygun zamanda, hijyende, disiplinde yapilan masajin yerini hicbisey tutmuyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon