Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: growband

Kalın geniş bir lastik ya da lycralı bir kumaş sıkı sarılarak aynı işlevi yerine getirecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

saç derisini saç bandı benzeri bir lastikle sıkıştıran biri vardı. Yeni saçlarının çıktığını söylüyordu. Hatta bir ara forumda konuşulmuştu. bu cihazda aynı mantıkla çalışıyor gibi

https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=1771
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    detumescence therapy yapmadığınız boş zamanlarınızda şu egzersiz de ek fayda sağlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=uTN7DnSaKq0
    orijinal videosu bir ara yüklenmiş youtube'a sonra kaldırılmış. 15 sene önce birisi bu masajı 10 sene boyunca yapıp saçını stabil tuttuğunu belirtmiş, bence yeterli olmayacaktır en önemli fiziksel manipülasyon detumescence therapy olduğunu düşünüyorum ama perfecthairhealth kurucusu dt'ye ek olarak yapanlarda daha ivmeli etki gözlemlemiş.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    detumescence therapy yapmadığınız boş zamanlarınızda şu egzersiz de ek fayda sağlar.
    orijinal videosu bir ara yüklenmiş youtube'a sonra kaldırılmış. 15 sene önce birisi bu masajı 10 sene boyunca yapıp saçını stabil tuttuğunu belirtmiş, bence yeterli olmayacaktır en önemli fiziksel manipülasyon detumescence therapy olduğunu düşünüyorum ama perfecthairhealth kurucusu dt'ye ek olarak yapanlarda daha ivmeli etki gözlemlemiş.
    kami hocam lütfen yardımcı olun masaja başladıktan sonra aynı linkteki video gibi (okadar esnek olmasada) kafa derimi o şekilde oyntabilmeye başladım. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama kulaklarımıda oynatabilmeye başladım. Bu iyiye işaret midir? Birde mesaj kutunuza bakabilirseniz çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yankialk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kami hocam lütfen yardımcı olun masaja başladıktan sonra aynı linkteki video gibi (okadar esnek olmasada) kafa derimi o şekilde oyntabilmeye başladım. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama kulaklarımıda oynatabilmeye başladım. Bu iyiye işaret midir? Birde mesaj kutunuza bakabilirseniz çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.
    ben teşekkür ederim, evet iyiye işaret olabilr o bölgedeki kasları kullanmak ivme kazandırır.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçüklüğümden beri bu hareketi istemsizce yaparım tikim var.(Yaklaşık 10 seneden beri.)Saç diplerim ağrıdığı için saçımı rahat kaşıyamıyorum diyede bu hareketi yaparım.Gün içinde en az 2 saatim bu hareketi istemsizce yaparak geçer.Benim şahsım için yararı olmuşmu bilmiyorum ama ekstra bir özelliği gözle görülmedi.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12