Karanfil saçlarımı çok güzel yaptı ama B12 ve demiri çok düşürdü, demir ve B12 yi kullandigimda ne saç dökülmesi kaldı ne de saçımı düşündüğüm bir gün, bu iki değer yerinde olduğunda çok enteresan ki saçınızı hiç düşünmüyorsunuz,düşünüyorum da bu saç erkekdede var kadında da öyleyse hormonal sorun olamaz, demir ve B12 çok kucumserdim yok artık olamaz derdim ama oluyormuş işte, peki nasıl oluyorda hormon hapları saça iyi geliyor burda başka bir mekanizmayi düzeltiyor olabilirler, kanı seyreltiyor, yada kan akışını güçlendiriyor yada kanı vucudda eşit dağıtıyor vs... Miracle yada doktor adayları cevaplasın, tüm kadın ve erkeklere söylüyorum ) ilk önce demir ve B12 yi yerine koyun, sağlıklı insanda ferritin seviyesi 80 ve üstü demir de 100 (kadın) ve üstü B12 en az yaşlılarda 500 deniyorsa gençlerde canan karatayin dediği gibi 800 1000 arası olmalı, hergun bir yumurta yiyin, pekmez yiyin, bu derece karmaşık olamaz bu saç, bazi şemalar yayinlamistiniz saç dökülmesiyle ilgili orda pgd2 ve DHT ye sebep olan oksijensizlik olduğu yazılıydı, oksijenide vücuda taşıyan demirdir B12 dir, denemekde fayda var, +2 değerli demir hapları kullanabilirsiniz, demir eksikliginiz olmasa dahi deneyin, kadınlar aşırı regl kanamalarında dolayı kan kaybediyor en azından regl olduğunuz günler için, bence deneyin )) öyle 1 2 ay kullandım daha kullanmak istemiyorum yada dolmuştur deyip bırakmak yok en az 3 ay depolar dolması için 6 ay aralıklarla da kullanabilirsiniz herkes için yazıyorum, bir erkek arkadaş geçen test sonuçlarını yayınladı 120 miydi 220 mi çok çok çok düşük en az 500 ve üstü.