9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Saç masajı ( Detusmescence therapy) çalışması hakkında makale.

Yeni Üye

Saç masajı ( Detusmescence therapy) çalışması hakkında makale.

Merhaba arkadaşlar PerfectHairHealth sitesinin kurucusu olan Rob'un çalışması ayrıntılı bir makale ele alınmış.Miracle ve Kami hocalarımın yorumlarını çok merak ediyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    linki atabilir misiniz bakayım
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Masajla birlikte iğneleme, lllt, ozon tedavisi, atp sendezi, mitokondri aktivitesi, oksijen miktarında artış, kılcal damarlanma, hipoksi, oksidatif stres, antioksidanlar, C vitamininin oksidatif strese faydası, E vitamininin olası zararları... gibi konular da ele alınsa ne kadar faydalı olur diye düşünüyorum.

Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masajla birlikte iğneleme, lllt, ozon tedavisi, atp sendezi, mitokondri aktivitesi, oksijen miktarında artış, kılcal damarlanma, hipoksi, oksidatif stres, antioksidanlar, C vitamininin oksidatif strese faydası, E vitamininin olası zararları... gibi konular da ele alınsa ne kadar faydalı olur diye düşünüyorum.
    https://www.sciencedaily.com/release...0201141710.htm
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Vücut geliştirme sporu yapanlar oksidatif stres için suplementler kullanıyorlar. Masaj da bir nevi spor yaptırıyor saç derisine. Bu sebeple bir takviye kullanmak faydalı olur mu diye düşündüm. Finasterid, minoxidil ve nizorali bırakmıştım 6 aydır. Saçlarım birden incelmeye başladı ben de 2 aydır tekrar kullanıyorum fakat bu sefer bir faydasını görmedim. Bu süreçte masajı da hiç eksik etmedim. Ben de şartları oluşturup farklı bir tedaviye başlamayı düşünüyorum. Masaj, lllt, iğneleme, ozon , baicalin, K2+D3, astaksantin, ginseng, geven otu, taurine, ecklonia cava... gibi tedaviler araştırıyorum. Geçmişte medobiocomplex-E de oldukça faydalı olmuştu. Masaj, iğne ozon ve lllt birbiriyle bağlantılı konular gibi geldi. Onca karmaşadan kurtulup sade bir tedavi oluşturma derdindeyim. Forum sayesinde bilgileniyorum, eksik olmayın

Yeni Üye
    up düşünceleriniz nedir arkadaşlar

Yeni Üye
    yorumları bende merak ediyorum

bence mümkündür lakin miracle üstadın yorumu asıl önemli olan, mekanizmayı tamamen stabilize edip önleyebiliyor mu emin değilim