7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Başlamak üzereyim

Başlamak üzereyim

Bayadır artan saç dökülmemden sonra bu forma girdim ve çok şey kazandım düzenli olarak sporumu yapıyorum yeşil çay içiyorum
    Yeşilliklerimi fıstığımı düzenli olarak yemeye çalışıyorum ama saç dökülmem bir türlü durmuyor en sonumda setipiprant ve ru58841
    Kullanmaya karar verdim miracle hoca ile de konuştum ama ailem bana şuan saçlarını dökerse diye söylemlerde bulundu ben de bunu yengeme sordum eczacı O da bana setipiprant ile ilgili egzama ve astım için çalışmalar olduğunu ama saç dökülmesi ile ilgili çalışma olmadığını söyledi
    Ben de son olarak bu yoldan geçmiş aynı şeyleri hissettiğimiz ve bazen aynı çaresizliğe düştüğümüz sizlere yazmak istedim
    Lütfen kullananlar yorumlarını yazabilir mi
    Saç dökülmesi olmayanlar çok kolay tavsiye veriyor veya aaa üzülme ne olacak diyor
    Ama siz bilirsiniz ki bu saç insanı depresyona da sokar mutlu da eder
    Hepinizden yardım bekliyorum ve Öneri bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim aldığım ders şu;
    1. Umursamayacaksın.
    2. Takmayacaksın.
    3. Sallayacaksın.
    4. Kafa rahat olacak.
    4 ünü de bir süredir yapıyorum acayip rahatım. Farklı yollarla çözmeye karar verdim. Başarılı olursam buradan paylaşacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Olan saçlarına zarar vermez. https://www.sacimindoktoru.com/showt...ht=setipiprant burdan daha detaylı bilgi edinebilirsin. Günlük saç derine masajında faydayı olucaktır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saç dökülmesi başlangıcın net ve kısa özeti şudur; Alfa 5 reduktaz enzimlerinin Serbest Testosteronu, DHT'ye dönüştürmesidir. Yani erkek artık ergenligini bitirmesiyle fiziksel gelisimi biter ve ostrojen hormonu azalır, testosteron artar bunun sonucunda ufak prostatta artış, ses kalınlaşır, sakal incelir ve yoğunluğu artar. DHT hormonu vucut için en az testosteron homonu kadar olmasa da önemlidir. Saç folikulleri DHT duyarliysa dokulur burda DHT gen haritasına bakar (Baba,amca,dayı,dede) gibi.

DHT bloklamak beyin fonksiyonlarında kalıcı yanetkiler bırakabilir.
    Bunun yerine prostat hastalarinin kullandigi dogal bitkisel çay ve besinler ile DHT bir nebze olsun sakinleştirilip azaltilabilir. Kesin çözümü yoktur.

Bu yol harika haftada bir kaç kere kendini rahatlatmak için gözünü kapat kendini rahatlatacak şeyler düşün
    Bir de bir araştırmaya göre eğer sitres yapmayacağım dersen daha çok sitres yapıyormuşsun

Teşekkür ederim peki bu doğal yöntemleri bilenler bu mesajın altına yazabilir mi okuyan herkes faydalansın ve kullansın
    Ayrıca yorumun için bilgilendirmen için sağ ol

Çok teşekkür ediyorum,harika bir yönlendirme oldu.