10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Masanin saçi canlandirmasi (resimli)

Masanin saçi canlandirmasi (resimli)

Arkadaşlar merhabalar, 21 yaşındayım 2 ay cell losyon kullandım sonra bırakmak zorunda kaldım son 1 aydır minoxa geçtim fakat 6 ay boyunca masajı eksik etmedim ve saçlarım güçlendi çevremden yeni çıkışlar görenler oldu. Kafamdaki saç değişimini göstermek için resimleri atacağım sadece masajın başarısı diyebilirim buna düzenli olarak ayda bir güncelleyeceğim konuyu.

Yeni Üye
    Cell losyonu neden bırakmak zorunda kaldınız?

Yeni Üye
    Fotoğraf atar misiniz hocam? Bekliyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxa devam ediyor musunuz

Minox kullaniyorsan nasil sadece masaj etkisi oluyor anlamadim
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

Yeni Üye
    Dostum o minoxun etkisidir.

Türkçe kullanımına özen gösterelim. Masaj yerine masa yazmışsınız.
    3 ay miracle losyon
    Setipiprant Başlangıç:03.10.2018
    Cellagance losyon Başlangıç: 04.10.2018
    solgar 1mg biotin,Zinco-c
    haftada bir defa dermastamp
    durulamada ısırgan otu suyu,karanfil suyu
    her gün birkaç diş sarımsak bol su içmek
    kaliteli zeytin yağı + soğuk pres çörek otu yağı + karışık bazı yağlar
    Düzensiz masaj
    Duzensiz ev yoğurduna bir çay kaşığı öğütülmüş zencefil+zerdaçal+çörek otu+ çörek otu yağı+akgünlük+siyah üzüm çekirdeği

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şuanda saç çıkışı yapcak bir etken kullanmıyorum 1 aydır masaj yapıyorum saçların dökülmesi azaldı diyebilirim ama tek başına etken değil fakat büyük ölçüde faydasını gördüm , günde ortalama yarım saat ayırıyorum , senin genel yaptığın en etkili hareket hangisi ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek başına çok şey beklemeyin yine de, baktınız yetmiyor gerekli etkenleri temin edip kullanmaya başlamanızı öneriyorum. masaj herkesin tedavisine eklenebilecek maddi külfeti olmayan bir uygulama ayrıca scalp sağlığı için de büyük fayda sağlıyor ama ne yazık ki mucize değil. benim durumumu stabil tutmaya yetiyor şimdilik lakin gerileme görsem ilk iş sağlam bir tedaviye başlardım emin olun bu kadar değerli bilgi deneyim ve etkeni başka bir yerde bulamazsınız.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar, ben de yaklaşık 1,5 aydır günlük 10 dk kadar masaj yapıyorum. Forumdaki belli başlı tedavileri düzenli aylardır kullanmaktayım ve pek olumlu etki görebildiğimi söyleyemem -ama masajın saçlarımı daha hızlı uzattığını düşünüyorum. Bunu ölçebilecek bir metriğim vs olmadı ama gözlemim bu şekidle.

Masajın takviye edici, fayda arttırıcı bi yönü olduğu görüşüne bem de katılıyorum.