Sonuçlar: Tedavim nasıl gidiyor?

Katılımcı sayısı
18. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • İyi

11 61.11%
  • Kötü

5 27.78%
  • İdare Eder

2 11.11%
Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
62 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Propecia ve Xpecia Birlikte Kullanım

Resim görünmüyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf silnmiş. Mesajı editleyemiyorum. Tekrar paylaşıyorum.
    Eklenti 4789Eklenti 4789
    Alttaki fotoğrafler yeni fotolar ise, ciddi iyileşme var. Şakaklar elinden dolayı tam seçilmiyor ama oradada güzel gelişme var gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçım kisayken evet çok iyi duruyor fakat uzatınca istediğim yoğunlukta değil çok seyrek duruyor, sekillendirilemiyor. Onun için çözüm arıyorum.

Propecia varken xpeciaya zaten gerek olmadığı gibi kimseye hair pharma ürünlerini önermiyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Aslında xpecia'yı ilk 6 ay kullandım sonrasında bıraktım. Konu ismi bu şekilde kaldı, şu an kullanmyorum. Finas'ı da ilk 6 ay propecia aldım sonra pahalı geldiğinden proscar 1/4'e çevirdim.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Propecia varken xpeciaya zaten gerek olmadığı gibi kimseye hair pharma ürünlerini önermiyorum.
    Buna Hp marka biotin de dahil midir ?

Alıntı uzunsacl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna Hp marka biotin de dahil midir ?
    Evet dahil.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet dahil.
    hocam propecia için finasteride göre yanetkisi daha düşük diyebilir miyiz? sonuçta 2side finasterid içeriyor yada propecia sadece saç sorunu olanlar için üretildi diyebilir miyiz ? propecia pahalı diye finas kullananlar var sonuçta ? xpecia ile neden bir tuttunuz anlamadım xpecia vitamin yerine kullanılmıyor mu ?

6-7 aylık kullanım zamanlarında dökülmende artış yaşadığın olduğumu yada daha farklı bi zaman dilimi

İlk 3 ay dökülme yaşamıştım. Hala ara ara dökülme artışı yaşıyorum ama genel olarak stabil bir tedavi olduğunu düşündüğümden durumdan memnunum.

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon