Sonuçlar: Tedavim nasıl gidiyor?

Katılımcı sayısı
18. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • İyi

11 61.11%
  • Kötü

5 27.78%
  • İdare Eder

2 11.11%
Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
62 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Propecia ve Xpecia Birlikte Kullanım

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel mesaj olarak bazı arkadaşlar; "işe yaramamış", "halen seyrek" mesajları atmış.

İlginçtir ki, destek olmak yerine köstek olmayı seçenler var.

En az 12 aya tamamlayana kadar bırakmayacağım, mevcut saçı korumakta bir çeşit tedavi biçimidir. 7 aylık süreçte daha kötü olabilecekken bence hemen hemen aynı hatta bir miktar daha iyi diye düşünüyorum.

Yeni Üye
    Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel mesaj olarak bazı arkadaşlar; "işe yaramamış", "halen seyrek" mesajları atmış.

İlginçtir ki, destek olmak yerine köstek olmayı seçenler var.

En az 12 aya tamamlayana kadar bırakmayacağım, mevcut saçı korumakta bir çeşit tedavi biçimidir. 7 aylık süreçte daha kötü olabilecekken bence hemen hemen aynı hatta bir miktar daha iyi diye düşünüyorum.
    Galiba seni düşündükleri için öyle demiş olabilirler hani tedavi işe yaramıyor değiştir gibisinden.Olumsuz düşünme bence ama benim gözlemime göre de saçlar önden alın kısımında gelişme var gibi sanki kapanmış belki açıyla alakalı ama yine de iyi gördüm ben. Bu arada Karanfil suyuda kullan derim dökülmeyi en aza indirgiyor tecrübeme göre belki işe yarar sende de.

Alıntı Hacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba seni düşündükleri için öyle demiş olabilirler hani tedavi işe yaramıyor değiştir gibisinden.Olumsuz düşünme bence ama benim gözlemime göre de saçlar önden alın kısımında gelişme var gibi sanki kapanmış belki açıyla alakalı ama yine de iyi gördüm ben. Bu arada Karanfil suyuda kullan derim dökülmeyi en aza indirgiyor tecrübeme göre belki işe yarar sende de.
    Karanfil suyunu nasıl hazırlayıp nasıl uygulamalıyız

Haklısınız hocam, ben de pek ilerleme göremeyince moral olarak çöktüm biraz.

Finasterid için minimum 12 ay maximum 24 ayda tüm etkiyi veriyor, sonrası korumaya geçiyor diyorlar.

Bir anda seyrelmedi bir anda çıkmayacak, libido artışı dışında pek yan etki görmediğim için devam edicem bir 6 ay daha.

Tekrar konuyu güncellerim.

Yeni Üye
    Alıntı 19Yearso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karanfil suyunu nasıl hazırlayıp nasıl uygulamalıyız
    Ben 6 yemek kaşığına 200ml klasik su bardağı soğuk suyu bir kavanoza koyup 1 gün dinlendirip günlük sprey şişesine koyup 2-3 saate bir ıslatıyorum cam sprey şişe varsa daha iyi olur bende ki plastik o yüzden günlük koyuyorum. Bu arada benim hikayede şu siyah gözenek noktalar için yorum yaptım sana geri dönersen merak ettim.

Yeni Üye
    Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız hocam, ben de pek ilerleme göremeyince moral olarak çöktüm biraz.

Finasterid için minimum 12 ay maximum 24 ayda tüm etkiyi veriyor, sonrası korumaya geçiyor diyorlar.

Bir anda seyrelmedi bir anda çıkmayacak, libido artışı dışında pek yan etki görmediğim için devam edicem bir 6 ay daha.

Tekrar konuyu güncellerim.
    Fin için dün araştırma gibi birşey yaptım insanlar uzun yıllar kullanmış kimisinde 16 haftada kimisinde 2 yılda işe yaramış birincisi olumsuz düşünme beynine telkinde bulun sürekli mesela bunun en güzel örneği psikolojik yanetki yaşayanlar kendi kendilerine bunu yapıyorlar düşün bonibon da alsalar o düşünceyle o yanetkiyi yaşayacakları kaçınılmaz ne düşünürsen o oluyor gerçekten de ama inançla iyi olanı iste o gelecektir.bunu da öylesine yazdım bulunsun sen böyle düşünmüyorsan bile.

12.ay dolmak üzere yeni bir güncelleme yapmak istedim.

Açıkcası stabil mi yoksa daha kötüye mi gidiyor anlamakta güçlük çekiyorum. Ön çizgi doğuştan yamuk çıkıyordu zaten. Sanırım biraz daha geri çekilme var gibi. Ancak orta kısımlar ve vertex biraz kapanmış gibi görünüyor.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20191206_152253.jpg‎   IMG_20191206_152719.jpg‎   IMG_20191206_153033.jpg‎   IMG_20191206_153049.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu durum için finasterid kullanmaya başlamışsınız ya, ne diyeceğimi bilemedim. Ben de kendimi saç konusunda takıntılı zannediyordum.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu durum için finasterid kullanmaya başlamışsınız ya, ne diyeceğimi bilemedim. Ben de kendimi saç konusunda takıntılı zannediyordum.
    Her önümüze gelenin yaptığı şeyleri ölçüp tartacakmıyız ?
    Sanki çok ahım şahım bir durum işlemiş gibi tepkiler verilmesini gülerek okuyorum buradan.

Xpecia kullanmayın içerik değişken ve kalite sorunları var kesinlikle tavsiye etmiyorum hair fharma ürünlerini asla önermiyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon