Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: 19 yaşında saç kaybı (fotografli)

Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beslenme ile bu duruma gelmez kendin de bahsediyorsun tüyler var. yani saç kaliten düşmüş bir sonraki aşamada artık o tüyler de olmayacak tamamen kelleşecek. Çok net anlaşııyorki saçlar sinyali vermiş tedaviye başlamazsan kalıcı olarak gitmeye başlayacak. Ben de geçen yıl senin durumundaydım diyordum ki ya saçlarım böyle kalsa da yeter uzun tutunca saçı fena durmuyor diye çay pekmez çekirdek masaj ıvır zıvır doğal yollar diye diye o bana yeter dediklerimi de kaybettim. Eğer gerçek bir tedaviye başlamazsan emin ol şuanki saçlarını bile 1 yıl sonra arayacaksın. Fotoğraflardan çok rahat anlaşılıyor
    Hocam moralini bozmak istemem ama asıl önemli olan saçların ışık altındaki durumu. Ben de ilk başlarda kendime öyle söylüyordum. Kapalı alanlarda saç kontrolü yapıyordum ama sonra öyle olmadığını anladım. O yüzden tedaviye başlamalısın bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birader saçın zaten yok belli fotoda burada çay çekirdek laflarina bakma etkisi vardır illa ama aman aman değildir olsa zaten kullanırız biter hemen tedaviye basla seti cafein Miracle min dut vb tedavi belirle devamlı 1 yıl kullan foto çek karşılaştır yoksa giden gelmez iyi akşamlar

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etken tedaviler kullan seti cell losyon ikilisine başla derim , diğer tedavilerle zaman kaybı ve saç kaybın olur tecrübeyle sabittir.. kabak çekirdeği yeşil çay saç tabletleri hep zaman kaybı oldu benim için hemde para kaybı...
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler