Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: SM04554 Klinik Araştırması İçin Gönüllü Hastalar Aranıyor

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SM04554 Klinik Araştırması İçin Gönüllü Hastalar Aranıyor

Merhabalar,

İnternette gezerken karşıma çıktı, şu an Mersin ve Ankara çevresinden gönüllü kabul ediyorlar. İstanbul,Kayseri,Bursa,Trabzon için de talep toplanacakmış sanırım.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/...stanbul&rank=1

Yukarıdaki linkten detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bazı şartlar koşulmuş. Forumdan bu serüvene katılıp, bizleri bilgilendirmek isteyenler çıkarsa diye paylaşmak istedim.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hareketlenme başladı yıl sonuna kadar etkili bir tedavi olup olmadığını görebileceğiz sanırım

şu gönüllü kullananları nerden seçmişler ya ? Yok mu bu siteye girip çıkan biri nerdeyse çalışmanın yarısı tamamlandı 2020 haziran gibi sonuçlar ortaya çıkacak ama Tebrik ederim firmayı hiç bilgi yok. Bizim ülkemizde yapılmasa anlarım ancak ayağımızın dibindeki çalışmadan bir haberiz üzücü. Keşke gizli bir kahraman çıksada olup bitenlerden haberdar etse bizi

600 kişi bu ilacı şuan test ediyor arkadaşlar resmi yerlerden zaten gelecek açıklama 2020 haziran ayından sonra olucak kullananlar varsa ilaç hakkında görüşlerini yazarlarsa seviniriz.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbi tam ayağımızın dibinde yapılıyor ama bilgi yok
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Burdan o 600 deneğe tekrardan selamlar hala onların değerli gözlemlerini bekliyoruz...

600 adam ne ya, yolda kolum çarpsa birine denk gelir kimseden ses seda yok
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Samumed, sm04554 için 27 Aralık 2019 da güncelleme yapmış arkadaşlar. Daha önce Haziran 2020 olan proje bitiş tarihi 2021 Ocak olmuş, yanlış anlamadıysam 2021 sonu gibi fda onayı alsalar 2022 başı gibi çıkar ( tamamen kişisel fikrim herhangi bir kaynağım yok ) 2021 başlarında elimize geçeceğini hayal ederken iyi olmadı yine başka bir bahara kaldık...

türkiyede direkt pazara çıkacaklar diye biliyorum fda olayı bizi bağlamıyor

ben başvuracaktım geçen sene ancak daha önce ilaç kullanmamış olmanız gerekiyordu (
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.

Sayfa 1/2 12 SonSon