Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: SM04554 Klinik Araştırması İçin Gönüllü Hastalar Aranıyor

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen söylemedikçe kimse daha çnce ilaç kullanıp kullanmadığına bakmazdı bence.

Yeni Üye
    yok mu yahu bir adet şu çalışmaya katılan insan ? Katılıp bizim siteyi keşfetmemiş olması tuhaf

kahvehane köşelerinden buldukları dayılarla araştırma yapmıyolardır inşallah...

ayrıca 3. faz (son basamak ) sonuçlarını 2020 haziran yani 3 ay sonra açıklayacaklardı ocak 2021'e ertelediler...

bugünlerde barcelona-real madrid maçında bir türk doktorun saç ekim reklamı çıkıyorsa bu saç konusuyla ilgilenen doktorların ayıbıdır yeter artık çözüm bulun şu illete.

Bir video da şöyle bir yoruma denk geldim, Trabzon’da tıp fakültesini okuduğunu söyleyen “çağla tunç” adında bir kullanıcının hocasının bir ilaç üzerinde çalışıdığını, yan etkisinin olmadığını ve geri dönüşlerin olumlu yönde olduğu hakkında bir kullanıcı 4 ay önce yorum yazmış. Samumed bildiğim kadarıyla Trabzon’da gönüllü kullanıcı aradı benim aklıma hemen sm04554 geldi yanılıyor olabilirim belki de hocasının kendi başına yürüttüğü bir çalışmadır ama yine de belirtmek istedim belki bu ilaçtır bahsedilen ilaç.

Video linki: https://youtu.be/1mdyQqIU5oA
    Kullanıcının ismi : Çağla tunç

Attığım video da saç üzerine herhangi bir bilgi yok BOŞ MUHABBET çeviriyorlar, yorumu sizlere göstermek için link atmak zorunda kaldım bilginiz olsun arkadaşlar boş yere izlemeyin.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12