Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Başliyoruz...

Yeni Üye Mkd35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum oncelikle dediklerine bakarsak psikolojimizde ayni suan.😁 Bence minoxil den cekinmene gerek yok cunku kullanmadan bilemezsin.Yerinde olsam ki yerindeyim 😁 biran once tedaviye baslardim.Tavsiyem minoxil ve dutasterid karisimi olarak kullan minox u.Ayrica beslenmenede dikkat edip yaninda oral supplement kullanabilirsin biotin gibi.Ayrica haftada 3 kere dermaroller kullanmani tavsiye ederim.Bence forumu iyice arastir benim tedavilerimide arastirabilirsin ve kisa surede duzenli sekilde kullan.Bakalim hangimiz daha iyi sonuc alicaz onu konusalim 3 4 ay sonra 👍

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeşim minoxil tavsiye ederım bende işe yaradı halada kullanıyorum çünkü genetık dokulmem var ŞAMPUAN KULLANMAYI BIRAKTIM HAFTA 1 KERE BAZEN KULLANIYORUM DOKULMEMDE %50 AZALMA VAR TAVSIYE EDERIM HERKESE
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Mrb dostum, bu 1 aylik surecte şok dökülme falan yasadin mi? Dökülme miktarin da bir degisim var mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Minoxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı yaştayız dökülme tipin saç rengin dahi benimle aynı biran benim kafamı attın sandım o kadar Bende bugün minoxil aldım . Dökülmeyi sadece minoxil ile durdurmaya çalışıcam ama kullananların yorumlarını okudukça biraz araştırma yapınca hiç kullanasım gelmiyor daha kötü olur diye çekiniyorum. Bırakınca veya ilerleyen dönemde etkisini yitiriyormuş çok hızlı bir şekilde dökülüyormuş ilacın propektüsünün içinde de tedaviyi sonlandırınca tedavinin sağladığı yarar ortadan kalkmakta saç dökülmesi devam etmekdedir yazıyor zaten . Ömrümün sonuna kadarda kullanamam içinde alkol var bir zaman sonra kafamı tahriş edicek ne yapıcağımı saşırdım açıkçası ortada kaldım.
    Alkol var diyorsun ama kullandiginiz butun sampuanlarin icerigind bakin alkol var

Yeni Üye
    kardeşim ilerleme var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Minoxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı yaştayız dökülme tipin saç rengin dahi benimle aynı biran benim kafamı attın sandım o kadar Bende bugün minoxil aldım . Dökülmeyi sadece minoxil ile durdurmaya çalışıcam ama kullananların yorumlarını okudukça biraz araştırma yapınca hiç kullanasım gelmiyor daha kötü olur diye çekiniyorum. Bırakınca veya ilerleyen dönemde etkisini yitiriyormuş çok hızlı bir şekilde dökülüyormuş ilacın propektüsünün içinde de tedaviyi sonlandırınca tedavinin sağladığı yarar ortadan kalkmakta saç dökülmesi devam etmekdedir yazıyor zaten . Ömrümün sonuna kadarda kullanamam içinde alkol var bir zaman sonra kafamı tahriş edicek ne yapıcağımı saşırdım açıkçası ortada kaldım.
    Bende aynı yaştayım benimde kafa aynı şekilde renk vs kafalar benziyor , ben daha başlamadım topikal de olsa yan etkiden korkuyorum aynı durumdayız tedavi konusundada , minoxil döngüsü bu dutasterid finans vs topikalde bile yan etki ihtimali zor bir süreç
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123